НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная
Як вберегтись від лютих морозів? Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
07.02.2012 13:22

За даними Міністерства охорони здоров’я , в період сильних морозів в Україні загинуло більше 100 осіб. В кожному місті відкриті пункти обігріву. А в палатках МНСників навіть теплим чаєм напоять та нагодують. На цьому тижні синоптики знову обіцяють похолодання до -22. Як вберегтись від лютих морозів та як не замерзнути, нагадують лікарі.

Основні поради такі: одягатись тепліше, бажано мати кілька шарів одежі, так вона збереже тепло і не пропустить холод. Каблучки та сережки при низьких температурах несуть загрозу. Їх одягати не слід. Бажано довго не знаходитьсь на вулиці. В разі потреби кожні півгодини заходити в приміщення, щоб обігрітись. При перших ознаках обмороження – а це відсутність чутливості – слід легенько промасажувати вражені ділянки, в жодному разі не відігрівати їх гарячою водою. Вода має бути кімнатної температури, поступово її можна підігрівати. І обов’язково потім слід звернутись до лікарів.

 

 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".