НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная
Із «Проспектом Трубників» завжди перемагаєш Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
07.02.2012 13:16

Газета «Проспект Трубників» підбила підсумки передплатної кампанії на 2012 рік та провела розіграш призів. 60 передплатників стали щасливими власниками цінних та цікавих подарунків. Серед них романтична вечеря, обстеження в медичному центрі, заняття на тренажерах і чимало інших сюрпризів.

Новий рік для передплатників «Проспекту Трубників» розпочався з приємних сюрпризів. Газета провела розіграш призів. І щасливчики стали власниками цінних подарунків. Як то романтична вечеря, медичне обстеження в мед центрі, відвідування сауни, заняття на тренажерах в оздоровчому центрі. Кілька нікопольчан завдяки подарунку від «Проспекту Трубників» тепер п’ють чай з новеньких сервізів. Георгій Іванович передплачує газету з 65 року. І виграв подарунок вже в другий раз.

Чимало нікопольчан в розіграші призів від «Проспекту Трубників» виграли календарі на 2012 рік з нікопольськими пейзажами. 

Призи розібрали, та передплатна кампанія продовжується. «Проспект Трубників» в цьому році готує для своїх читачів чимало сюрпризів.


 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".