НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная
Випуск телепрограми "НТМ" 01.02.2012 Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
03.02.2012 12:12

Сьогодні у випуску про таке:

-       Вбивчі морози: в Україні від холоду помирають люди, у Нікополі відкрито пункти обігріву, а лікарі розповідають як не замерзнути

-       Газета Проспект Трубників святкує 80-річний ювілей – історію друкованого видання розказують ті, хто в різні роки творив газету.

Сильні морози прийшли в Україну. Від переохолодження та обмороження гинуть люди. Здебільшого безхатченки. У Нікополі за вихідні та на початку тижня зареєстровано 4 людини з обмороженнями та 1 з переохолодженням. В місті відкриті пункти обігріву.

Газета «Проспект Трубників» святкує свій 80-річний ювілей. Перший номер «Будівника Трубного» побачив світ 2 лютого 1932 року. з того часу змінювалась назва газети, її зміст, оформлення та колектив. І на сьогодні «Проспект» - найоб’ємніша повно кольорова газета, що виходить двічі на тиждень та інформує читачів про події у місті, області та Україні, допомагає вирішувати проблеми та пропонує чимало цікавої інформації. Сьогодні у випуску ми згадаємо історію газети «Проспект Трубників».

 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".