НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная
Від переохолодження гинуть люди Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
03.02.2012 12:04

Сильні морози прийшли на Україну. Від переохолодження та обмороження гинуть люди. Здебільшого безхатченки, але не тільки. У Нікополі за вихідні та на початку тижня зареєстровано 4 людини з обмороженнями та 1 з переохолодженням. В місті відкриті пункти обігріву.

 

У Нікополі на цьому тижні стовпчики термометру опустились до мінус 20. Лікарі в таку погоди радять без потреби не виходити на вулицю. Особливо це застереження стосується дітей, людей похилого віку та з хронічними захворюваннями. Тим, кому необхідно бувати на вулиці радять перед виходом добре поїсти та одягнутись тепліше.

Особливу увагу слід приділити взуттю. Лікарі запевняють: півгодини на морозі в тісному взутті – і вам гарантовано обмороження. Жінкам же радять не носити в таку погоду прикраси. У Нікополі вже є один випадок обмороження металом. Лікарі попереджають: в жодному разі не слід приймати алкогольні напої, вони не зігрівають, а навпаки.

За вихідні в травмпункт звернулось 2 людини з обмороженням та переохолодженням. На початку тижня – ще три. В період сильних морозів в місті відкрито 13 пунктів обігріву. Мобільні палатки працюють і вдень, і вночі. Тут не тільки обігріють, але і напоять гарячим чаєм та нагодують.

Пункти обігріву працюють у прийомному покої стаціонару першої лікарні, на станції швидкої допомоги, поліклінічному відділенні 3ої лікарні, територіальному центрі по Чубаря, 27, в гуртожитках по Краснодонський, 1а, Першотравневій, 26 тощо. Мобільні намети МНС розташовані біля колишнього кінотеатру Скіф, та біля першої школи.

 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".