НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная
Випуск телепрограми "НТМ" 30.01.2012 Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
01.02.2012 11:23

Сьогодні у випуску про такі події:
- Через низьку температуру школярі Нікополя на вимушених канікулах
- Депутати визначили ставки єдиного податку
- Медична реформа в дії -- населення скаржиться на амбулаторію сімейної медицини на 3-ій дільниці.

Через сильні морози у школах скасували навчання. Щонайменше у 5-ти регіонах діти залишились вдома. На вимушені канікули з 30 січня відправили і учнів перших - четвертих класів Дніпропетровської області. У тому числі і нікопольських шкіл. У Міносвіти рекомендують оголошувати канікули в школах, якщо стовпчики термометру знизяться до -20 градусів. Навчальний процес розпочнеться після стабілізації температури.

На 16 сесії міської ради депутати проголосували за встановлення ставок єдиного податку на території Нікополя. вони діють з першого січня та становлять: для першої групи платників податку – 10 відсотків розміру мінімальної заробітної платні; для другої групи – 20%. Крім того, своїм рішенням депутати встановили ставки єдиного податку для новостворених фізичних осіб-підприємців: для першої групи це 5%, для другої – 10% розміру мінімальної заробітної платні.

Дніпропетровська область стала одним з пілотних регіонів і зараз переживає реформу в галузі охорони здоров’я. З медициною стикається кожний, тому і хвилює ця реформа усіх. Як вже модернізували цю галузь на Дніпропетровщині та для чого – розказали в програмі «Влада: доступно і відверто». Далі більш детально.

А от як проходить медична реформа на місцях, можна подивитись на прикладі Нікополя. В серпні 2011 року на тертій дільниці після ремонту відкрили амбулаторію сімейної медицини. Як виявилося, нікопольчанам зміни стали не до вподоби. Зі своїми скаргами на роботу амбулаторії вони звернулись до депутата облради Андрія Шипка.

Сильний мороз та вітер не стали на заваді. На тому тижні, 27 січня, нікопольчани відзначили день пам’яті жертв Голокосту. Мітинг з цього приводу через непогоду був коротким, але всі небайдужі мали можливість виступити. Далі більш детально.

 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".