НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная
День пам'яті жертв Холокосту Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
31.01.2012 15:27

Сильний мороз та вітер не став на заваді. На тому тижні, 27 січня, нікопольчани відзначили день пам’яті жертв Голокосту.  Мітинг з цього приводу через непогоду був коротким, але всі небайдужі мали можливість виступити. Щороку 27 січня шанують пам'ять жертв Голокосту. Національність в такий день значення не має. Тож біля пам’ятника зібрались всі небайдужі. Кожному було, що згадати та розповісти присутнім.

Люди збираються не тільки, щоб згадати страшні часи. Головне для них – передати наступним поколінням свої знання про фашизм. Та не допустити повторення історії в майбутньому. Завершився мітинг традиційно: збройним залпом та покладанням квітів до пам’ятника.

 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".