НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная
Про реформу у медицині Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
31.01.2012 15:25

Дніпропетровська область стала одним з пілотних регіонів і зараз переживає реформу в галузі охорони здоров’я. З медициною стикається кожний, тому і хвилює ця реформа усіх. Як вже модернізували цю галузь на Дніпропетровщині та для чого – розказали в програмі «Влада: доступно і відверто».

Зараз на Дніпропетровщині функціонує 50 центрів медико-санітарної допомоги, а це 380 амбулаторій, які працюють в новому форматі. Сімейних лікарів в області ще недостатньо, тому населення в амбулаторіях обслуговують педіатри, терапевти та акушери-гінекологи. Їх мета – обслуговування всієї родини, лікування найрозповсюдженіших хвороб та профілактична робота.

Влада запевняє: плюси такої реформи очевидні. В першу чергу, пацієнт зможе сам обирати собі лікаря, останній не прив’язаний за місцем проживання. Крім того, лікарі отримуватимуть диференційовану заробітну платню. Тобто їх прибуток визначатиметься кількістю пацієнтів та якістю їх обслуговування.  Останнє визначатиметься згідно переліку індикаторів якості – цей документ зараз розглядається в Міністерстві охорони здоров’я та Кабміні.

Практика сімейної медицини на Дніпропетровщині розвиватиметься і надалі. Залучатимуть молодих спеціалістів, перекваліфіковуватимуть існуючих. А також візьмуться за вторинну медицину – тобто стаціонари. Зі своїми питаннями з цього приводу населення області може звертатись за телефоном гарячої лінії: 0-800-50-72-50.

 

 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".