НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная
Щодо амбулаторії сімейної медицини є нарікання Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
31.01.2012 15:23

В серпні 2011 року на тертій дільниці відкрили після ремонту амбулаторію сімейної медицини. Це був перший крок в реформуванні медичної галузі Нікополя. як виявилося, нікопольчанам зміни не до вподоби. Зі своїми скаргами на роботу амбулаторії вони звернулись до депутата облради Андрія Шипка. Той приїхав перевірити, як працює амбулаторія.

Амбулаторія №2, по вулиці Добролюбова, обслуговує велику кількість населення. Це і мешканці 3-ої дільниці, мікрорайону Трубник-2, Лапінки. Людей багато – нарікань теж. Мешканців найбільш віддаленого від амбулаторії мікрорайону «Трубник-2» хвилював довгий приїзд Швидкої на виклик, а також те, що дільничний лікар не встигає до них приїжджати.

Що стосується самої амбулаторії – після ремонту тут змінилось розташування кабінетів. Це викликало чимало нарікань від населення. Депутат обласної ради Андрій Шипко нещодавно відкрив у Нікополі громадську приймальню. Перші скарги, з якими прийшли люди – нарікання на амбулаторію. Тому Андрій Федорович особисто вирішив проконтролювати це питання.

Обласна влада в свою чергу створила робочу групу для перевірки, як проходить реформа на Дніпропетровщині. Це група контролюватиме хід реформи та проводитиме аудит на місцях. До 1 лютого – за такий строк в амбулаторії сподіваються виправити всі недоліки. А Андрій Шипко разом з робочою групою пообіцяв перевірити.

 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".