НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная
Випуск телепрограми "НТМ" 25.01.2012 Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
27.01.2012 13:44

 

В сьогоднішньому випуску про такі події:
- У Нікополі обмежили перебування дітей на вулиці після 10 вечора
- Всі кошти для садків та шкіл відтепер проходять через банк -- влада мінімізувала готівкові розрахунки між навчальними закладами та батьками.

Обмежили перебування дітей на вулиці. На 16 сесії Нікопольської міської ради депутати проголосували за рішення, згідно якого діти до 16 років після 10-ї години вечора не повинні з’являтись на вулиці чи в громадських закладах міста без супроводження дорослих.

Молодь – це 20 відсотків населення України, але 100% її майбутнього. Без нормальних садків та шкіл неможливий розвиток наступного покоління. Це розуміє влада, тому в цьому році пріоритетним її завданням є створення гідних умов для виховання, розвитку та навчання дітей. Про це на прес-конференції розповів міський голова Руслан Токар. Тож що планують робити – далі в матеріалі.

В продовження теми дитячих садків. Начальник відділу освіти і науки Нікопольської міської ради Василь Камбур розповів, яким чином зараз можна віддати дитину в дитячий садок та як її можуть звідти виключити.

 

 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".