НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная
Виховання дітей - пріоритетне завдання для влади Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
26.01.2012 14:44

Молодь – це 20 відсотків населення України, але 100% її майбутнього. Без нормальних садків та шкіл неможливий розвиток наступного покоління. Це розуміє влада, тому в цьому році пріоритетним її завданням є створення хороших умов для виховання, розвитку та навчання дітей. Про це на прес-конференції розповів міський голова Руслан Токар.

На сьогодні на Дніпропетровщині скорочена необхідність у місцях в дитячих садках на 60%. У Нікополі є технічна черга до дошкільних навчальних закладів у 500 осіб. Найближчим часом цю проблему планують вирішити запуском двох дитячих комбінатів - № 39 та колишнього дитячого садка «Ромашка», що буде перепрофільований для дітей інвалідів. Крім того, влада приділить пильну увагу якості послуг, що там надаються.

Руслан Токар також наголосив, що на сьогодні змінились фінансові відношення між батьками та вихователями чи вчителями шкіл. Згідно рішення виконкому, гроші за перебування дитини у садочку, оплату харчування та кошти на потреби шкільного класу слід передавати виключно через банк.

Далі – більше. В майбутньому у школах планують встановити термінали, а школярам видати пластикові картки Джуніор, через них вони і розплачуватимуться, наприклад, за харчування. Так влада планує максимально відмовитись від готівки в школах. Що стосується забезпечення дозвілля дітей, мер зазначив, що програма по встановленню дитячих майданчиків у дворах продовжуватиметься. Крім того, планується і розвиток спортивної галузі у Нікополі. Спорт у місті має бути безкоштовним – зазначив Руслан Токар.

 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".