НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная
Про заплановані зміни у навчанні Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
26.01.2012 14:09

В продовження теми дитячих садків. Начальник відділу освіти і науки Нікопольської міської ради Василь Камбур розповів, яким чином зараз можна віддати дитину в дитячий садок та як її можуть звідти виключити.

Черга до дитячого садка зараз регулюється централізованим органом – відділом освіти. Він буде оформлювати, спрямовувати та слідкувати за влаштування дитини до садку.

Навчальний рік в дитячому садочку закінчується 31 травня. Тільки після цього, коли 6річни діти звільняють місця, відділ освіти може формувати нові групи. В цьому році трохи змінений порядок відрахування дітей з дошкільних закладів. Крім ініціативи батьків, дитину можуть виключити з садка через медичні показники. Зараз не приймають дітей, що не пройшли щеплення. Відраховують дітей і через відсутність без поважної причини.

Таким чином відділ освіти регулюватиме чергу в дошкільні навчальні заклади.

 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".