НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная
Випуск телепрограми "НТМ" 23.01.2012 Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
24.01.2012 11:02

Сьогодні у випуску про такі події:
- Медична реформа в дії -- як з нового року обслуговують лікарні області
- Тариф на проїзд в 2.50 у Нікополі почав діяти з 23 січня -- чому це сталось?
- Зухвалий злочин -- чоловік заліз до чужої квартири через дах с/х
- Омити гріхи та зміцнити здоров'я можна було на свято Водохреща на міському пляжі с/х.

З нового року медична система Дніпропетровщині працює у нових умовах. Про первинну та вторинну допомогу, сімейних лікарів та вузько кваліфікованих спеціалістів – далі у сюжеті наших дніпропетровських колег. 

Неминуче-таки відбулось. Тариф на проїзд у 2.50 почав діяти. З 23 січня. Напередодні мер Руслан Токар та голова асоціації перевізників Нікополя Олександр Саюк розповіли про причини такого рішення та про розвиток транспортної галузі в цьому році. Далі про це в сюжеті.

Коли потрібні гроші, наших людей ніщо не зупинить. В міліції розповіли про зухвалий злочин. Чоловік заліз до квартири через балкон на п’ятому поверсі. Впустив свого напарника і разом вони вимагали у хазяїна помешкання 50 гривень.

Свято Водохреща відбулось 19 січня. За традицією на міському пляжі освятили воду, і бажаючі змогли взяти додому святої водички та навіть скупатися в ній. Що примушує людей залазити у холодну воду посеред зими та чи допомагає це зміцнити здоров’я – дізнавалась наша знімальна група.

 

 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".