НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная
Свято Водохреща відбулось 19 січня Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
24.01.2012 11:00

Свято Водохреща відбулось 19 січня. За традицією на міському пляжі освятили воду, і бажаючі змогли взяти додому святої водички та навіть скупатися в ній. Що примушує людей залазити у холодну воду посеред зими та чи допомагає це зміцнити здоров’я – дізнавалась наша знімальна група.

Свято Водохреща встановлено на згадку про те, як Ісус прийняв хрещення, взяв на себе всі гріхи людства та змив їх у водах річки Йордан. Вважається, що в цей день Бог робить диво – освячує всю воду. Вона змінюється та набуває цілющих якостей. За традицією, на Водохреща прийнято занурюватись у посвячену воду. Вважається, що так можна змити усі гріхи. І зміцнити здоров’я. Бажаючих на міському пляжі було чимало. І дорослі, і молодь, і жінки, і чоловіки. Вже бувалих моржів дивувала порівняно тепла водичка в цьому році.

Усі, хто купався, запевняють, що на собі випробували цілющі якості хрещенської водички - не хворіють застудами вже кілька років. І закликають всіх приєднуватись до  цієї доброї традиції.

Ті ж, хто скупатися не ризикнув, мали можливість прямо з Каховського водосховища набрати цілющої водички. Вважається, що вона може простояти кілька років та не зіпсуватись. 

 

 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".