НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная
На що здатні наші люди заради грошей? Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
24.01.2012 10:58

Коли потрібні гроші, наших людей ніщо не зупинить. В міліції розповіли про зухвалий злочин. Чоловік заліз до квартири через балкон на п’ятому поверсі. Впустив свого напарника і разом вони вимагали у хазяїна помешкання 50 гривень.

9 січня приблизно о 20 годині вечора двоє нікопольчан Андрій та Олександр, будучі напідпитку, прийшли до свого знайомого позичити гроші.

Зрозумівши, що господар вдома, та відчиняти не хоче, хлопці вирішили залізти до нього через балкон. На п’ятому поверсі. Один виліз на дах та заліз на балкон потерпілого, що був частково не засклений.

Непрошений гість впустив свого співучасника, і вони разом кілька хвилин вимагали у потерпілого гроші. Той не дав. Тоді хлопці вирішили забрати системний блок комп’ютера.  Господар квартири не зміг їм завадити, та втратив майно. Коли крадії пішли, Микола викликав міліцію. За добу правоохоронці затримали Олександра і Андрія. Один з них був раніше засуджений за розбій та грабіж. Обом хлопцям трохи більше 20. Зараз вони знаходяться в ізоляторі тимчасового утримання. Порушено кримінальну справу за статтею 186 частиною 3. Вона передбачає до 8 років позбавлення волі.

 

 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".