НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная
Випуск телепрограми "НТМ" 16.01.2012 Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
24.01.2012 10:48

Сьогодні у випуску про такі події:

-    Змінився порядок видачі свідоцтв про смерть – тепер це проводиться в присутності міліціонера
-    У Нікополі є талановитий колектив, відомий далеко за межами міста. «Микитин Ріг». Історія створення та творчості
-    Пляма на мапі міста  визначимо разом, що не прикрашає Нікополь

Новий порядок видачі свідоцтв про смерть передбачає, що кожна смерть в Україні має бути зареєстрована у присутності міліціонера. Це нововведення з’явилось ще в минулому році, та діяти почало з 1 січня 2012. Про те, як тепер все відбувається – пояснили в міліції.

У Нікополі існує знаменитий далеко за межами міста колектив. «Микитин Ріг». Творчий ансамбль з такою назвою з’явився ще в 90х. З тих пір завоював любов нікопольчан та повагу на національному рівні. Без ансамблю не відбувається жодне міське свято чи конкурс козацької пісні. Побували вони і кілька разів на національній сцені у палаці Україна.

Газета «Проспект Трубників» розпочала нову рубрику – пляма на мапі міста. кореспонденти за допомогою читачів газети та мешканців вишукують місця, які не прикрашають Нікополь. Такими плямами вже стали звалищі сміття, будинки, що розвалюються прямо на очах, покинуті та порослі бур’яном будівлі. Ще однією плямою на мапі міста є ось ця стіна. Вікна мешканців будинку, що по вулиці Миронова,  виходять прямо  на неї. І такий неприємний пейзаж вони бачать з вікна щодня. Хоча фасад будівлі господарі зробили красиво. А от про те, що вони як власники приміщення мають довести до ладу та привести до належного стану всю прилеглу територію, вочевидь, забули.

 

 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".