НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная
Ансамбль «Микитин Ріг» - як це було Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 1
ХудшийЛучший 
24.01.2012 10:44

У Нікополі існує знаменитий далеко за межами міста колектив. «Микитин Ріг». Творчий ансамбль з такою назвою з’явився ще в 90-х. З тих пір завоював любов нікопольчан та повагу на національному рівні. Без ансамблю не відбувається жодне міське свято чи конкурс козацької пісні. Побували вони і кілька разів на національній сцені у палаці Україна.

Ансамбль «Микитин Ріг» на теренах Нікопольщини з’явився у 1991 році. Та ідея його створення зародилася у керівника Петра Євгеновича Андріанова набагато раніше. Ще у його дитинстві. Сильно вплинула на це бажання мати нинішнього творчого наставника.

Зараз колектив нараховує близько 30 творчих особистостей. Дехто з них працює, дехто – вже на пенсії. Ганна Іванівна проробила на Південнотрубному заводі газоелектрозварником. Та це не завадило їй втілити у життя свою любов до співу. Вже багато років вона - ланка творчого ансамблю Микитин Ріг. І вона, і всі інші віддають багато часу улюбленому хобі, а колектив для них вже став справжньою родиною, яку згуртувала музика.

  Ще один учасник ансамблю - Анатолій Бобров і співає, і акомпанує на баяні. Його навіть називають золотим голосом Нікопольщини, адже співак завоював перші місця на конкурсах Всеукраїнського рівню. Для нього робота в ансамблі – це улюблена справа. Адже можна займатись тим, що тобі подобається, і одночасно для тебе відкривається вся країна.

У 1995 році ансамблю Микитин Ріг було присвоєно звання народного колективу. Та гурт радує своїх слухачів не тільки українськими народними піснями. Його репертуар налічує чимало жанрів.

Ансамбль «Микитин Ріг» є переможцем обласного фестивалю мистецтв «Козацькими шляхами», двічі побували на сцені палацу культури «Україна». Звідти вони привозять кубки, дипломи та грамоти. І звісно, жодне міське свято не обходиться без їх участі. І день міста, і старий новий рік, свято меду.

Бувають у житті колективу і складні моменти. Наприклад, у вирішенні організаційних питань, адже ансамбль часто їздить на концерти по всій країні. Для цього потрібен транспорт та кошти на проживання. А ще сценічні костюми. За словами керівника Петра Андріанова, зараз стало набагато легше вирішувати ці питання: є і спонсори, небайдужі до української пісні, допомагає і місцева влада.

У 2011 колектив відсвяткував 20-річний ювілей. Це чималий проміжок часу, і зроблено багато. Та учасники ансамблю обіцяють не зупинятися на досягнутому і ще багато років радувати всіх своєю творчістю.

 

 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".