НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная
Про закон щодо спрощеної системи оподаткування Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
24.01.2012 10:42

Заради «спрощенців» податкова працюватиме по вихідним, а в будні подовжить свою роботу. З 1 січня 2012 року набрав чинності закон Про внесення змін до податкового кодексу України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності. Зараз триває строк подання заяв на перехід на спрощену систему оподаткування. Хто може стати спрощенцем та як це зробити – пояснили у Нікопольській податковій інспекції.

Закон про внесення змін до податкового кодексу України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності передбачає три групи фізичних осіб-підприємців, що можуть стати спрощенцями. Це підприємці, які не використовують працю найманих осіб, та здійснюють виключно роздрібний продаж товарів або провадять господарську діяльність з надання послуг. При цьому обсяг їх річного доходу не має перевищувати 150 тисяч гривень. До другої групи віднесли підприємців, що використовують працю до 10 найманців та обсяг доходу яких не перевищує 1 мільйона. До третьої групи належать особи, що мають не більше 20 найманих працівників та обсяг доходу до 3-х мільйонів гривень. 

Визначений і перелік підприємців, що не можуть перейти на спрощену систему оподаткування. Це в першу чергу – нерезиденти, фізичні особи, що здійснюють діяльність в області проведення азартних ігор, обміну валюти, виробництва, експорту та продажу підакцизних товарів, реалізацію дорогоцінних металів тощо. Щодо плюсів спрощеної системи податківці говорять так.

Підприємці, що хочуть перейти на єдину систему оподаткування, мають подати заяву у податкову інспекцію до 25 січня. Заради цього податківці працюватимуть і у вихідні – 21 та 22 січня з 10 до 2ої години. А також подовжать свій робочий день по будням до 19 години. 

 

 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".