НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная
Зібрались помирати - запросіть міліціонера Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
24.01.2012 10:39

Новий порядок видачі свідоцтв про смерть передбачає, що кожна смерть в Україні має бути зареєстрована у присутності міліціонера. Це нововведення з’явилось ще в минулому році, та діяти почало з 1 січня 2012. Про те, як тепер все відбувається – пояснили в міліції.

Затверджений порядок взаємодії між органами внутрішніх справ, охорони здоров’я та прокуратурою передбачає, що при встановленні факту смерті на місці відтепер повинен бути присутнім міліціонер.  Мета такого рішення – запобігання випадків неякісних перевірок обставин смерті людини та укриття умисних вбивств.

Тепер у випадку смерті родича, сусіда чи будь-якої людини треба звертатись до Швидкої допомоги – 103, районні мешканці – до дільничних лікарів. Негайно про цей виклик повідомляється в чергову частину міліції. Протягом години на місце повинен виїхати представник правоохоронних органів. Довідка на місці не видається у випадках, якщо людина раніше не хворіла та не перебувала на обліку у лікаря. Тоді в обов’язковому порядку труп відправляють до пат анатомії. При наявності тілесних ушкоджень – на судово-медичну експертизу.   Міліція в цьому напрямку працює безкоштовно. Медичні заклади теж повинні виконувати ці послуги без винагороди. 

 

 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".