НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная
Випуск телепрограми "НТМ" 09.01.2012 Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
13.01.2012 00:00

Сьогодні у випуску про такі події:
- Міська рада прийняла головний фінансовий документ міста
- В рамках комп'ютеризації шкіл області 2 мультимедійних класи з'явились у Нікополі
- Телефон мало не коштував чоловікові життя -- міліція розкрила крадіжку з нанесенням тяжких тілесних ушкоджень
- Нікопольський музей поповнився цінною колекцією -- кам'яною пластикою бронзової доби.

Торгувати сигаретами можна в магазинах чи ларьках будь-якої площі. У жовтні 2011 нікопольські депутати ухвалили рішення про заборону продажу тютюнових виробів в об’єктах торгівлі, площа яких не перевищує 20 кв.метрів. Та поквапились. Адже у зв’язку з цим до Нікопольської міжрайонної прокуратури надійшло 6 звернень щодо незаконності даного рішення. Прокурорська перевірка підтвердила обґрунтованість даних скарг. В законі про обмеження торгівельної площі при продажі тютюнових виробів не сказано. Про це депутатам повідомив Нікопольський міжрайонний прокурор.

У минулому році у Нікополі з’явилось  кілька комунальних підприємств. Останнє з них – КП «Міське ринкове господарство». Воно було створено на останній сесії міськради з метою упорядкування торгівлі, створення необхідних умов для дотримання правил та підвищення культури торгівлі. 

І на останок депутати прийняли бюджет міста на 2012 рік. Загальний фонд головного фінансового документу складає 319 мільйонів 196 тисяч гривень; спеціальний – 20 мільйонів 35 тисяч гривень, у тому числі бюджет розвитку – майже 9 мільйонів гривень. Субвенції з держави очікують у розмірі 162 мільйонів гривень.

Телефон «Самсунг» коштував своєму власникові здоров’я. З метою поживи два молодика напали на чоловіка, що повертався з роботи до дому. Результат – чоловік в тяжкому стані у Дніпропетровській лікарні, хлопці – очікують покарання.
Святкування Нового року не обійшлось без трагічних випадків. Як повідомляє Нікопольська міліція, 31 грудня приблизно о 10 годині вечора по вулиці Курській в одній з домівок чоловік побив свою співмешканку. Через травми вона одразу померла.

Нікопольський краєзнавчий музей поповнився цінною колекцією – кам’яною пластикою бронзової доби, знайденою Борисом Мозолевським під час розкопок курганів. Завдяки свідомим городянам ці історичні цінності були перевезені до Нікополя і за деякий час будуть встановлені поблизу музею.


 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".