НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная
Орджонікідзе - вже без новорічних сюрпризів? Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
16.01.2012 10:07

Влада стурбована забезпеченням якісного та безперебійного водопостачання Орджонікідзе. Тут проживає близько 44 тисяч мешканців, їх забезпечує водою лише один водовод, який через розмив берега Каховського водосховища знаходився на межі небезпеки.

За дорученням губернатора Олександра Вілкула для безперебійного та якісного водопостачання мешканців Орджонікідзе були розпочаті роботи з берегоукріплення Каховського водосховища в районі села Набережне Нікопольського району.  Було розроблено проект, з обласного бюджету виділено майже 6 мільйонів гривень.  2/3 коштів вже освоєно. Усі роботи проводяться за графіком та під контролем обласної влади. Роботи ведуться на ділянці берегової смуги протяжністю 1,2 км. Щорічно на зазначеній ділянці вода змивала до півтора метри берегу.

Крім того, робочим проектом берегоукріплення Каховки передбачено будівництво буни з каменю для захисту водозабору. Можливо, тепер мешканці Орджонікідзе зможуть спати спокійно. Таких сюрпризів з водою, як її відсутність під Новий рік, більше бути не повинно. 


 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".