НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная
На Лапiнцi знайдено зброю і наркотики Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
16.01.2012 09:56

2 січня в одному з будинків в районі Лапінка було проведено обшук та знайдено зброю і наркотики. До речі, цей дім вже не вперше привертає увагу правоохоронців. Домоволодіння  винаймав раніше засуджений ніде не працюючий 42річний Юрій. Увагу правоохоронців він привернув давно, і за його домівкою спостерігали. А 2 січня провели обшук. Знайшли зброю, яка  за висновками експертів визнана бойовою.  А також наркотичну речовину марихуану, суміші для куріння, велику кількість таблеток, які відправлені на експертизу в Дніпропетровськ. Та пакетики з речовиною білого кольору.

Цікаво, що це домоволодіння 2 роки тому вже привертало увагу правоохоронців. Тоді його винаймали цигани. І у них міліцією під час обшуку біло знайдено 5 кілограмів макової соломки. Правоохоронці звертаються до мешканців, щоб ті були обачні при виборі квартирантів. В результаті такої неуважності батьківський дім може перетворитись на наркоматський чи бандитський притон.


 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".