НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная
Побили за телефон Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
16.01.2012 09:53

Телефон «Самсунг» коштував своєму власникові здоров’я. З метою поживи два молодика напали на чоловіка, що повертався з роботи до дому. Результат – чоловік в тяжкому стані у Дніпропетровській лікарні, хлопці – очікують покарання.

Як повідомили у міськвідділу міліції, 20 грудня в районі Першотравневого ринку два хлопці Артур, 92 року народження, і Павло, 89 року народження, відкрито вкрали мобільний телефон марки Самсунг. Крадіжка супроводжувалась нанесенням потерпілому тяжких тілесних ушкоджень.

Потерпілий пролежав близько тижня в першій лікарні Нікополя, та його стан не покращився, тож його госпіталізували в Дніпропетровськ. За тиждень після інциденту нападників заарештували. Вони обидва раніше засуджені: один за крадіжку, інший за  угон та здирництво. Їм інкримінують статтю 187 ч.4 Кримінального кодексу з покаранням від 8 до 15 років позбавлення волі.

 

 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".