НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная
Свято для малечі від ОСББ Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
12.01.2012 11:21

Беріть приклад! ОСББ «Родзинка-М», що у мікрорайоні Жуковський, власними силами влаштувало у дворі свято для малечі. Вони не з тих, хто не знає своїх сусідів. Цих мешканців поєднують не лише збори раз на рік, але і свята, проведені разом.

ОСББ «Родзинка-М» було створено влітку 2010 року. З тих пір у дворі ОСББ, що у мікрорайоні Жуковський, зроблено чимало. Це і ремонт покрівель, і дитячий майданчик у дворі, і пластикові вікна в під’їздах і навіть світлові датчики. Все це не тільки красиво, але й економно. Мешканці вже будують плани  на майбутнє.

На новий рік співвласники багатоквартирних будинків вирішили влаштувати свято для найменших мешканців.

У дворі встановили ялинку, підготували подарунки. Побувати в ролі Діда Мороза зголосилась  активна жіночка, що працює тут двірником. Вона поводила хоровод з діточками навколо ялинки і роздала малечі солодкі подарунки. А от на Старий Новий рік пообіцяла поводити у дворі Меланку.


 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".