НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная
2011 рік - рік справедливих тарифів? Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
12.01.2012 11:15

Рік 2011 міський голова Руслан Токар назвав роком справедливих тарифів.  А ось 2012 пообіцяв зробити роком найсправедливіших тарифів.

Підбиваючи підсумки 2011, міський голова зазначив, що рік був непростим. Це перший рік Руслана Токаря на посаді очільника міста. що ж було зроблено? Близько 200 покрівель нікопольських будинків відремонтували, розпочали ремонт доріг не тільки в центрі, але й на околицях міста, закінчили-таки ремонт пологового будинку. Мешканці міста отримали 25% знижку на послуги водопостачання, крім того знижатимуть і тарифи на тепло – вже розроблена відповідна програма.

Що стосується найголовнішого питання взимку – теплопостачання, Руслан Токар зазначив, що він за централізоване тепло, воно і дешевше і безпечніше, та наразі Нікополь до цього не готовий, усі котельні потребують оновлення. Тож поки процес індивідуалізації в дії.

Зроблено багато, але не все. На наступний рік в планах у міського голови створення соціальних магазинів та комунального транспорту. Останній планують запустити на вулиці міста вже цією весною. Крім того, в 2012 планують розпочати будівництво басейну та ковзанки.

 

 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".