НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная
Відкриття ялинки, шоу вогню та Тіна Кароль у Нікополі Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
22.12.2011 12:04

До Нового року залишилось зовсім трошки. І Нікополь вже підготувався. Алея біля міськвиконкому запалала Новорічними вогниками, а на площі встановили ялинку. І 18 грудня тут відбувся святковий концерт. Запросили естрадну зірку Тіну Кароль. І підготували для нікопольчан ще кілька сюрпризів.

Погода за вікном – зовсім не зимова. Та Новий рік не за горами. Тож плюсова температура не завадила нікопольчанам на цих вихідних прийти на площу біля міськвиконкому та взяти участь у передноворічному шоу. А підготували його як слід. Тут були і ведучі вечора, які своїми жартами розважали нікопольчан, і творчі колективи Нікополя, що радували присутніх своїми піснями. А міський голова привітав всіх присутніх зі святом.

Не обійшлося і без традиційних для цього свята Діда Мороза і Снігуроньки. Вони разом із натовпом запалили Новорічну красуню-ялинку. І ці вогники на святкуванні були не останніми. Далі на присутніх очікувало неперевершене фаєр-шоу.

Ну а наостанок очікував ще один сюрприз. Це лазерно-проекційне шоу. Воно стало найзахоплюючим видовищем, що побачили нікопольчани цього вечора.

 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".