НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная
Туберкульоз сьогодні - загроза кожній людині Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
22.12.2011 12:02

 

З захворюваністю на туберкульоз людство стикається протягом усього свого існування. І хоча вже відомий  збудник інфекції та способи профілактики і лікування, викорінити цю проблему з нашого життя повністю не вдається. Лікарі не втомлюються нагадувати про необхідність проходження щорічного флюорографічного обстеження, також про важливість щеплення дітей та проведення проб Манту.

Туберкульоз вже давно перестав бути хворобою людей, що живуть в несприятливих соціальних умовах. Захворіти може кожний. Але серйозну групу ризику складають ВІЧ-інфіковані, люди з цукровим діабетом, виразкою шлунку, а також просто безробітні чи наймані працівники. Останні можуть роками не проходити флюорографічне обстеження, займатись самолікуванням і як результат отримати серйозну запущену форму туберкульозу.

За 2011 рік зафіксовано 122 випадки захворювання на туберкульоз. Серед них 3оє дітей і троє підлітків. Щоб запобігти захворювання дитини, батькам слід обов’язково щеплювати її при народженні та в 7 і 14 років. А також щорічно дітям повинні робити пробу Манту.

Профілактикою туберкульозу є здоровий спосіб життя. Повноцінний сон, добре харчування, відпочинок, мінімальна кількість стресів і обов’язкове щорічне флюорографічне обстеження – запорука здоров’я.

 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".