НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная
Виставка картин та художньої фотографії у КДЦ Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
22.12.2011 12:00

У виставковому залі Нікопольського культурно-дозвіллєвого центру відкрилась виставка картин, графіки та художньої фотографії. Усього більше ста робіт кращих художників. Побувала на виставці і наша знімальна група.

Відкриття художніх виставок напередодні свят у Нікополі вже стало доброю традицією. Щоразу на такі заходи приходить все більше і більше людей. Нікопольчани долучаються до мистецтва та прекрасного у виставковому залі культурно-дозвіллєвого центру. Жанрові роботи, портрети, пейзажі. Фотороботи відомих нікопольських фотографів.  Картини виконані з пелюстків та листя, тобто флористика. І навіть авторські вироби з кераміки. Усього робіт – 122 і одним словом тут є все. Кожний знайде, на що подивитись. Час ще є. виставка триватиме до 28 січня.

 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".