НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная
Рінат Ахметов та Ігор Крутой у Дніпропетровську Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
22.12.2011 11:57

Головне завдання, яке поставили перед собою Рінат Ахметов та Ігор Крутой 11 років тому, - зробити так, щоб кожна дитина знайшла свою родину. Ніхто з них не думав, що таке бажання переросте в масштабну акцію. Але вже Протягом 10 років на Донеччині щорічно відбуваються такі заходи.

Цього року вперше благодійники завітали до Дніпропетровську. Першим ділом відвідали міський дитячий будинок номер один для дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування. Сирітство – системна проблема. І для її вирішення необхідно обєднання і влади, і бізнесу –зазначив Рінат Ахметов. Діти, позбавлені батьківської опіки та любої, завдяки благодійникам отримали подарунки до дня святого Миколая. А Ігор Крутой привіз для них свою нову композицію. За це діточки підготували для шановних гостей невеличкий концерт. Рінат Ахметов зазначив, що можливо наступного року подібна акція відбудеться на Кіровоградщині – батьківщині Ігоря Крутого.

 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".