НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная
У Нікополі з'явився автосалон «Рено» Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
20.12.2011 11:38

У Нікополі відкрився автосалон «Рено». Це серйозна подія для міста. Тепер нікопольчани і мешканці навколишніх міст можуть не виїжджаючі за межі Нікополя не тільки купити автомобіль з європейським брендом, але і обслуговувати його.

Розпочалось відкриття з автопробігу. З десяток автівок марки «Рено», тричі проїхавшись по кільцю біля міськвиконкому, попрямували через все місто до автосалону «Трубосталь». Саме тут відкрилась точка продажу та обслуговування автомобілів «Рено».

Автоцентр «Трубосталь» має вигідне розташування – на одній з основних артерій Нікополя. На території є відділення банку, а також зручне паркування. Всі бажаючі зможуть тут отримати необхідні консультації кваліфікованих менеджерів з продажу, та навіть провести тест-драйв обраної автівки. Що ж стосується асортименту продукції – вона представлена дуже широко.

Крім того, фірма Рено надає унікальні можливості з кредитування – це безпроцентний кредит на 12 місяців при 65% передоплаті на весь модельний ряд Рено. В день урочистого відкриття автосалону присутнім представили автомобіль рено Латітьюд та провели розіграш призів серед присутніх та тих, хто вже скористався послугами автосалону та придбав тут автівку. Один з покупців – Віктор нещодавно придбав тут автомобіль Рено Логан. А в день відкриття виграв страховий поліс. І новенькою машиною і призом дуже задоволений.

Відкриття автосалону «Рено» має важливе соціальне значення для Нікополя. Це не тільки комфорт для покупців, але і створення нових робочих місць та збільшення надходжень до бюджету міста.

 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".