НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная
Відкрили пам'ятник прототипу Остапа Бендера Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
20.12.2011 11:35

У день відкриття автосалону Рено, у Нікополі відбулась ще одна подія, яка безпосередньо пов’язана із влаштованим автопробігом. Біля ресторану Ковчег відкрили пам’ятник Осипу Шору – нікопольчанину і прототипу легендарного літературного героя Остапа Бендера.

«Автомобіль не розкіш, а засіб пересування». Ця фраза належить перу Іллі Ільфа та Євгена Петрова. Вона двічі використовувалась в романі «Золоте теля». І через 80 років стала лозунгом автопробігу, що відбувся у Нікополі в день відкриття автосалону Рено та пам’ятника Осипу Шору. Останній вважається людиною, з якої був написаний літературний персонаж Остап Бендер. Ініціатором встановлення пам’ятника став генеральний директор ВНЦ Трубосталь Олександр Фельдман.

Відкриття пам’ятника Осипу Шору – це черговий крок, який наближає Нікополь до статусу туристичного центру. Пам’ятник тільки відкрили, але вже існує повір’я: хто посидить на стільці біля Осі Шора, покращить свій добробут. Тож варто випробувати долю!

 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".