НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная
Презентація конкурсу «7 чудес Нікопольського краю» Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 2
ХудшийЛучший 
13.12.2011 13:29

Загальнонаціональна акція «7 чудес України» була започаткована ще у 2007 році фондом відомого українського політика Миколи Томенка «Рідна країна». Акція мала чималий успіх та проводилась у кілька етапів: «7 історико-архітектурних чудес України», «7 природних чудес України» та «7 чудес України: замки, фортеці, палаци». Одним з номінантів в суперництві семи історико-архітектурних чудес України від Дніпропетровського краю виступала й нікопольська історична перлина - могила кошового отамана Івана Сірка.

Невже у Нікопольському славетному козацькому степу, місті, районі більше нічого й показати!? Ось чому ми і поставили собі на меті довести, що це не так! Що Нікопольський край має неповторну природу, унікальні рукотворні й природно створені пам’ятки історії та культури, багату історичну спадщину, які несуть в собі неабиякий туристичний потенціал. Авжеж, Нам є чим пишатись, що показати й про що розказати!

ЩО МИ РАЗОМ ШУКАТИМЕМО?

Від мрії і мети до реальної справи – лише один крок. Отже за ініціативи редакції газети «Проспект Трубників», видавничо-поліграфічного центру «Січ», ТОВ «Січ-Тур» та Нікопольського державного краєзнавчого музею ми маємо можливість презентувати Вам конкурс «7 чудес Нікопольського краю».

До участі у конкурсі запрошуються організації й окремі громадяни – всі, хто не є байдужим до природи та історичної спадщини Нікопольського краю!

Ми очікуємо, що тільки з вашою допомогою будуть обрані сім об’єктивно найкращих та найпривабливіших у Нікопольськім краї пам’яток археології, історії та культури, монументального мистецтва, архітектури та містобудування, досягнень науки й техніки, природних куточків та ландшафтних зон.

ЩО ПРОПОНУЄТЬСЯ ЧИТАЧАМ?

Для того, щоб визначитись з номінантами голосування, пропонуємо Вам розповісти всім знайомим та сусідам про даний конкурс, та запропонувати свій варіант можливих об’єктів-конкурсантів у вашій місцевості, вашому районі, селищі.

Зробити це ви можете вже від сьогодні і до 1 березня включно одним із способів:

  1. Передати свої пропозиції , зателефонувавши по одному зі стаціонарних номерів: 9-16-02, 9-64-15.
  2. Надіслати листа електронною адресою Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript або за поштовим адресом: м.Нікополь, пр.Трубників, 56, редакція газети «Проспект Трубників».
  3. Безпосередьо на сайті www.ntm.net.ua  у розділі “7 чудес Нікопольського краю» й залишити свої пропозиції на сторінці кожного "претендента".
  4. Передати особисто свої пропозиції в усній або письмовій формі в редакцію за адресою: м. Нікополь, пр.Трубників, 56 (вхід в «Автоцентр» біля пожежної частини), занести в один з магазинів «Мобіл Січ», розташованих за адресами: пр. Трубників, 16; вул. Шевченка, 188, або передати нашому партнерові - агенції «Жасмін» на першому поверсі ЦУМу (біля кафетерію).

УВАГА! Ви маєте обов’язково пояснити, аргументувати, чому саме запропонований вами об’єкт є гідним називатися претендентом на звання одного з семи чудес Нікопольського краю.

Ще раз наголошуємо: об’єктами Вашої уваги можуть стати будь-які з вашого погляду матеріальні пам’ятки Нікополя й Нікопольського краю.

На сторінках газети «Проспект Трубників» по мірі надходження будуть опубліковані запропоновані читачами об’єкти, споруди та природні куточки, які гідні вважатися нашим надбанням.

У березні наступного року стартуватиме відкрите голосування. Підсумки конкурсу будуть оголошені організаційним комітетом, до складу якого ввійшли: заступник Нікопольського міського голови Лариса Дуксова; історик-краєзнавець, заступник директора Нікопольського державного краєзнавчого музею Мирослав Жуковський; голова Нікопольської спілки художників Василь Живогляд; директор ТОВ «Січ-тур» Володимир Буштаренко; голова регіональної організації Національної спілки журналістів України Володимир Глядченко; директор РПЦ «Січ» Олег Фельдман.

Першими безперечними претендентами можуть стати Церква Різдва Пресвятої Богородиці та Шолоховський (Токівський) каскадний водоспад.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".