НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Культура и досуг Турагенція «7 Січей» запрошує Вас у захоплюючі подорожі! (9-23 грудня)
Турагенція «7 Січей» запрошує Вас у захоплюючі подорожі! (9-23 грудня) Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
10.12.2017 22:53

tur

9 грудня «Петриківський уікенд»

Під час подорожі ми дізнаємося цікаві факти про історію селища Петриківка та мистецтв традиційного розпису. Кожен зможе створити свій маленький шедевр розпису на майстер- класі! Далі  на нас чекатиме екскурсія до конезаводу, де можна побачити різноманіття різних порід коней. Кожен бажаючий зможе покататися на одному з них. 
А на хуторі «Галушківка» з хлібом і сіллю нас зустрінуть козаки,  що живуть там і досі, та  покажуть що ж таке справжня козацька гостинність . Також Вас чекатиме смачний обід і козацькі розваги на будь-який смак.

Тривалість екскусії: 8:00 – 19:30
Вартість екскурсії - 388 грн.(з розрахунку на групу 15 чоловік). 

15 грудня «Православні храми м.Нікополь та цілюще джерело с. Борисівка»

Ви познайомитесь з православними святинями, відчуєте силу духовних місць Нікополя , відвідаєте дзвіницю, де знаходиться Нікопольський цар-дзвін, побачите церковні пам’ятки та унікальну Ікону-ставротеку Війська Запорозького Низового 1747 р. Також відвідаєте цілюще джерело у селі Борисівка.

Тривалість екскурсії:9:00 – 16:00

Вартість екскурсії: 135 грн. (з розрахунку на групу 15 чоловік)

16 грудня «Легенди стародавнього замку»

Дивовижне зовсім поряд! Під час захоплюючої подорожі у Василівку (Запорізька область) ми познайомимось з таємничим та загадковим «Замком Попова»,  потрапимо до нього в середину та погуляємо за лаштунками. А потім відвідаємо місце де пліч-о-пліч з людьми живуть дивовижні істоти – зворушливі леви, з якими навіть сфотографуємося. Далі нас чекає відвідини кінно-спортивного комплексу  «Кентавр», де ми більше дізнаємося про коней та  їх виховання. Всі бажаючі також зможуть  покататися верхи. 

Тривалість екскурсії: 8:00 – 19:00 (приблизно)

Вартість екскурсії: 380 грн. (з розрахунку на групу 15 чоловік).

21 грудня «Екскурсія по Запорізьким пекарням»

Запрошуємо Вас власними очима побачити процес випікання хліба і найсмачніших круасанів та отримати на згадку смачний сюрприз. Потім ми відвідаємо кафе-пекарню, де пройдемо майстер-клас по виготовленню піци або капкейку, який прикрасимо на свій смак.

Тривалість екскурсії: 8:00 – 16:00

Вартість екскурсії: 275 грн.(з розрахунку на групу 15 чол.)

23 грудня «Машини часу міста Дніпро»

 Ми відвідаємо аерокосмічний музей, в якому побачимо супутники, бойові ракети, натуральні експонати агрегатів, які  входять до складу різних ракетних комплексів. Ще ми побуваємо в музеї «Машини часу», де знаходяться ексклюзивні ретро-автомобілі та мотоцикли різних епох. Також ми приймемо участь у майстер – класі з розпису новорічних пряників. А наприкінці екскурсії на нас чекатиме смачний комплексний обід. 

Тривалість екскурсії: 8:00-17:30

Вартість екскурсії: 415 грн.(з розрахунку на групу 15 чол.)

Поспішайте! Запис та додаткова інфомація за телефоном 066 281-40-75 (будні дні з 9:30 до 18:00).

 

 

 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Подписывайтесь на газету в специальном разделе нашего портала -"ПОДПИСКА", а также во всех почтовых отделениях. Свежий номер "Проспекта" Вы сможете приобрести в точках продажи прессы.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ