НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Культура и досуг Турагенція «7 Січей» запрошує Вас у захоплюючі подорожі!
Турагенція «7 Січей» запрошує Вас у захоплюючі подорожі! Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
17.11.2017 16:21

zamok

18 листопада – «Легенди стародавнього замку»

Дивовижне зовсім поряд! Під час захоплюючої подорожі у Василівку (Запорізька область) ми познайомимося з таємничим та загадковим «Замком Попова», історія якого нараховує вже понад сто років! Ми зможемо потрапити всередину замку та погуляти за його мурами. А потім відвідаємо місце, де пліч-о-пліч з людьми живуть дивовижні істоти – грізні і зворушливі, люті і водночас дуже ласкаві і беззахисні леви. Можна буде навіть сфотографуватися поряд з цими милими тваринами. Але це ще не все. Далі на нас чекають відвідини кінно-спортивного комплексу «Кентавр». Під час екскурсії ми більше дізнаємося про коней, їхнє виховання та спортивні досягнення. Всі бажаючі також зможуть повчитися верхової їзди та покататися на конях. 

Тривалість екскурсії: 8.00–19.00 (приблизно)

Вартість екскурсії: 380 грн. (із розрахунку на групу 15 чоловік).

 

25 листопада – «Петриківський уікенд»

Мабуть, одним із найвідоміших куточків нашої області є село Петриківка, що славиться на всю Україну і світ своїм аутентичним розписом. Під час подорожі ми дізнаємося цікаві факти про історію селища та мистецтво традиційного розпису. В центрі народного мистецтва Ви матимете можливість познайомитися з різноманіттям предметів, що прикрашені розписом. Кожен зможе створити свій маленький шедевр розпису на майстер-класі! Але це ще не все. Далі на нас чекатиме екскурсія до конезаводу, де можна побачити різноманіття порід коней. Кожен бажаючий зможе покататися на одному з них. 
Також до програми включено відвідування славнозвісного хутору «Галушківка», який був заснований козаками понад три століття тому. Козаки що живуть там і досі, зустрінуть нас з хлібом і сіллю та покажуть, що ж таке справжня козацька гостинність. Також на Вас чекатиме смачний обід і козацькі розваги на будь-який смак.

Тривалість екскусії: 8.00–19.30
Вартість екскурсії – 388 грн. (із розрахунку на групу 15 чоловік).

 

15, 22 листопада «Free walking tour» – безкоштовна прогулянка у повозці 

Увага! Вперше туристична агенція «7 Січей» запрошує на безкоштовну сімейну екскурсію по Старій частині міста на повозці с кіньми.
На Вас чекає прогулянка по, здавалося б, знайомому району Нікополя. Обіцяємо, що Ви по-новому подивитесь на історію рідного міста, дізнаєтесь багато цікавинок про Микитин Ріг, ринок-пасаж Шопу та про багато інших історичних місць, що складають культурну спадщину Нікополя!
Також під час екскурсії ви побачите один із найстаріших підвалів Нікополя, що був частиною катакомб... Всі бажаючі зможуть безкоштовно сфотографуються у козацьких костюмах!
Наприкінці Free walking tour кожен бажаючий може віддячити екскурсоводу, залишивши «чайові» (за бажанням).

Тривалість екскурсії: 16.00–17.00.


Поспішайте! Запис та додаткова інфомація за телефоном: (066) 281-40-75 (будні дні з 9.30 до 18.00).

 

 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Подписывайтесь на газету в специальном разделе нашего портала -"ПОДПИСКА", а также во всех почтовых отделениях. Свежий номер "Проспекта" Вы сможете приобрести в точках продажи прессы.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ