НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Культура и досуг «Петриківський уікенд»
«Петриківський уікенд» Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
24.09.2017 13:56

petrikovkaМабуть, одним з найвідоміших куточків нашої області є село Петриківка, що славиться на всю Україну і світ своїм аутентичним розписом. Під час подорожі ми будемо дізнаватися цікаві факти про історію селища та мистецтва традиційного розпису. В центрі народного мистецтва ви матимете можливість познайомитися з різноманіттям предметів, що прикрашені розписом.Кожен зможе створити свій маленький шедевр розпису на майстер-класі! Але це ще не все. Далі на нас чекатиме екскурсія до конезаводу, де можна побачити коней різних порід. Кожен бажаючий зможе покататися на одному з них. А також до програми включено відвідування славнозвісного хутору «Галушківка». Козаки, що живуть там і досі, зустрінуть нас з хлібом і сіллю, покажуть, що ж таке справжня козацька січ, навчать вправно керувати конем та стріляти з лука.Також на вас чекатиме смачний обід та козацькі розваги на будь-який смак.

8.00 – виїзд з Нікополя;20.00 – прибуття в Нікополь.

Вартість екскурсії - 388 грн. (з розрахунком на групу 15 чоловік).У вартість включено: трансфер, супровід, страхування, вхідні квитки, майстер-класи, обід, розваги.Оплачується додатково: катання на конях, додаткова їжа, сувеніри, додаткові витрати. 

Запис та довідки за телефоном: (066) 281-40-75 (з 9.30 до 18.00, пн–пт). 

 

 

 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Подписывайтесь на газету в специальном разделе нашего портала -"ПОДПИСКА", а также во всех почтовых отделениях. Свежий номер "Проспекта" Вы сможете приобрести в точках продажи прессы.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ