НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Free walking tour Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
24.09.2017 13:53

Увага! Вперше туристична агенція «7 Січей» запрошує на безкоштовну сімейну екскурсію по Старій частині міста на повозці с кіньми.На вас чекає прогулянка по, здавалося б, знайомому району Нікополя. Обіцяємо, що ви по-новому подивитеся на історію рідного міста, дізнаєтеся багато цікавинок про Микитин Ріг, кам’яний ринок-пасаж Шопа та інші історичні місця.Також на екскурсії ви побачите один зі найстаріших підвалів Нікополя та зможете сфотографуватися в українському костюмі.

Дата екскурсії: 26 вересня. Початок о 16.00.

Поспішайте записатися на екскурсію! Кількість місць обмежена.Запис та додаткова інфомація за телефоном: (066) 281-40-75 (з 9.30 до 18.30; пн–пт)

ekskursiya

 

 

 

 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Подписывайтесь на газету в специальном разделе нашего портала -"ПОДПИСКА", а также во всех почтовых отделениях. Свежий номер "Проспекта" Вы сможете приобрести в точках продажи прессы.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ