НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Культура и досуг ПРИЄМНІ СПОГАДИ ПРО РІК МИНУЛИЙ, ПІСНІ ТА ВЕСЕЛІ ЖАРТИ…
ПРИЄМНІ СПОГАДИ ПРО РІК МИНУЛИЙ, ПІСНІ ТА ВЕСЕЛІ ЖАРТИ… Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
21.01.2020 14:04

У передноворічні дні зазвичай прийнято підбивати підсумки року, що минає. Чи виправдав він покладені на нього сподівання? Чи перетворив мрії на реальність? Чи було досягнуто мети, поставленої на його початку? Тому за гарною традицією 29 грудня 2019 року в кафе «Анна» зібралися люди активної життєвої позиції – голови первинних ветеранських організацій міста. А їх у Нікополі – 24 з обліковим складом у 14 тисяч осіб.

Ця зустріч, як завжли, була святковим подарунком від народного депутата України VII–VIII скликань, а нині – заступника голови Дніпропетровської обласної ради Андрія Шипка, який завжди тримає руку на пульсі справ ветеранів Нікопольщини, допомагає вирішувати їхні нагальні проблеми. Тому й доручив привітати ветеранів зі святами своєму помічнику Раїсі Кисельовій.

Раїса Михайлівна щиро привітала гостей, подякувала всій команді ради ветеранів міста на чолі з Миколою Ведерніковим за злагоджену роботу, адже актив ветеранської організації відіграє важливу роль у захисті прав ветеранів, пропаганді традицій, бере активну участь в патріотичному вихованні молоді.

У своєму виступі Микола Миколайович наголосив, що Нікопольська міська рада ветеранів – одне з небагатьох місць, де пенсіонери можуть координувати свої дії, обмінюватися досвідом, отримувати задоволення від спілкування. Вони, як завжди, дисципліновані, активні і не байдужі до долі рідного міста.

prazdnik

prazdnik-2

Не обійшлося й без сюрпризів: голові ради ветеранів та його помічникам Раїса Кисельова вручила символічні сувеніри, які допомагатимуть у повсякденній роботі. А щоб свято було справжнім, гостей запросили за святково сервіровані столи.

Приємні спогади про рік, що минає, пісні, веселі жарти, усмішки, щирі прояви поваги від оточуючих – що ще потрібно пенсіонерам, аби почуватися щасливо?

Того дня все відбувалося саме так. У розпал свята пролунав телефонний дзвінок від Андрія Шипка, який привітав присутніх з Новорічними та Різдвяними святами і побажав міцного здоров’я, затишку в домівках, любові від рідних і близьких. Ветерани у відповідь радо привітали Андрія Федоровича з успішним захистом кандидатської дисертації і побажали яскравих, щасливих моментів в житті, оптимізму, благополуччя, підтримки родини та колег!

Наостанок Раїса Кисельова і Микола Ведерніков побажали ветеранському активу, щоб життєві шторми і урагани не збивали з ніг, щоб в серцях не проростали зерна чорної безнадії.

Традиційно усі присутні отримали календарі від Андрія Шипка, а протоієрей отець Миколай побажав всім миру та милосердя. А ще нагадав, що в піст головне очистити свою душу, після чого окропив учасників заходу свяченою водою.

 

Любов ТОПОЛ.

 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Свежий номер "Проспекта" Вы можете приобрести в точках продажи прессы или оформив подписку.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

53-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ