НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Культура и досуг «ВЕЛИКА ПЕРЕРВА» ВІДСВЯТКУВАЛА 10-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ
«ВЕЛИКА ПЕРЕРВА» ВІДСВЯТКУВАЛА 10-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
26.06.2019 09:29

29 травня, в день десятого ювілейного звітнього концерту театральної студії «Велика перерва», Нікопольський будинок дитячої та юнацької творчості зібрав аншлаг. Колективом керує його натхненник і режисер Ірина Лагутіна. Підтримати своїх улюбленців прийшли справжні шанувальники театрального мистецтва, батьки та рідні учасників студії. Виконавська майстерність, глибина та різноманітність репертуару, відданість сцені – основоположні для театральної студії «Велика перерва». В цьому переконалися всі присутні в залі.

Учасників колективу привітала помічник народного депутата України Андрія Шипка Раїса Кисельова. «Той, у кого душа потрапила в полон до театру, можливо, і не стане професійним актором, але гідною людиною – беззаперечно», – сказала Раїса Михайлівна. Вона відзначила актуальність репертуару, високий ідейно-художній рівень, оригінальність режисерського задуму, уміння поєднати різні види мистецтва – театр, музику, танок, вокал. Від імені Андрія Шипка Раїса Михайлівна вручила кожному учаснику солодкий подарунок.

teatr

На сцені – молодші театрали студії «Велика перерва»

 

Любов ТОПОЛ.

 


Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Свежий номер "Проспекта" Вы можете приобрести в точках продажи прессы или оформив подписку.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

53-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ