НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Ассорти Робота депутата. Нове медобладнання, ремонт шкіл та завершення будівництва водогону
Робота депутата. Нове медобладнання, ремонт шкіл та завершення будівництва водогону Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
23.04.2018 10:16

Залучення коштів – це питання, яке здебільшого знаходиться поза увагою громадськості, але саме воно є вирішальним на шляху до подолання багатьох проблем. Тільки за наявності фінансування можуть бути відремонтованими дороги, реконструйованими освітні заклади, переоснащеними лікарні та ін. В цьому напрямку очікуваний результат має системна робота народного депутата Андрія Шипка та його тісна співпраця з керівництвом області та Урядом щодо забезпечення потреб округу.

Так, за поданням парламентаря до планів Уряду по затвердженню Переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення у 2018 році було включено дорогу «Дніпро – Нікополь». На проведення капітального ремонту траси, термін експлуатації якої скінчився ще 10 років тому, вже виділено перші 50 млн. грн.

Окрім того, до переліку увійшли й інші об’єкти, які проходять через Дніпропетровську область.

Також, за сприяння народного депутата, в цьому році розпочнеться ремонт Нікопольської середньої загальноосвітньої школи №10. В рамках реалізації спільного з Європейським інвестиційним банком проекту на капітальний ремонт фасаду з встановленням енергозберігаючих вікон та теплоізоляцією зовнішніх стін будівлі виділено 11 млн. гривень.

Отримають додаткове фінансування і освітні заклади Нікопольського району. На придбання ноутбуків, мультимедійного обладнання, класних дошок, меблів, спортивного інвентарю тощо для Приміської ЗОШ, Шолохівської ЗОШ, Олексіївської ЗОШ, Червоногригорівської ЗОШ, Борисівської ЗОШ, Дмитрівської ЗОШ, Криничуватської ЗОШ, Веселівської ЗОШ, Кам’янської ЗОШ та Придніпровської ЗОШ виділено 773 тис. грн.

До того ж в 2018 році продовжиться реалізація програми переоснащення місцевих закладів охорони здоров’я новим сучасним обладнанням, будівництво дитячого стаціонарного та консультативно-діагностичного відділення, планується провести реконструкцію низки освітніх закладів та завершити проект із забезпечення водопостачання с. Шолохове Нікопольського району.

Зауважимо, що забезпечення питною водою мешканців села Шолохове – це велика проблема, через постійну її нестачу, додаткові витрати та неабиякі незручності для населення. Люди у ХХІ сторіччі змушені задовольнятися водою з автоцистерни, яка, особливо взимку, не завжди може дістатися до місця. Тому на забезпечення фінансування заходів щодо прокладання водопроводів та каналізаційних мереж в селищі зосереджена особлива увага народного депутата. На реалізацію цього проекту в 2017 році було виділено 6 млн. 277 тис. грн., за рахунок яких проведено влаштування розвідної кільцевої мережі.

«Ми обов’язково доведемо до кінця розпочату справу і, впевнений, невдовзі вода перестане бути дефіцитом для селян», – підкреслив Шипко.

Слід нагадати, що загалом в минулому році Нікополь, Покров та Нікопольський район, завдяки зусиллям народного депутата, отримали понад 28 мільйонів гривень додаткової субвенції.

МЕДИЧНА СФЕРА

shipko

Андрій Шипко презентує медперсоналу лікарні №4 нове медобладнання

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України ще в травні минулого року на закупівлю медичного обладнання для КЗ «Центральна міська лікарня» м. Покров було виділено 685 тис. грн. Нікопольська міська лікарня №4 отримала на переобладнання 1 млн. 885 тис. грн., а центральна районна лікарня – 428 тис. грн. та додатково 158 тис. грн. на придбання медобладнання.

Такі видатки надали суттєву допомогу у забезпеченні закладів охорони здоров’я новим сучасним оснащенням.

Наприкінці 2017 року на базі Нікопольської лікарні №4 встановлено високотехнічне рентгенівське обладнання. В центральній лікарні м. Покров діагностику вже проводять за допомогою одно- та триканального електрокардіографів, а також японського ендоскопічного обладнання. В свою чергу, для ЦРЛ закуплений стерилізатор, придбано апарат радіохвильової хірургії «Сургетрон» та апарат Холдера – портативне діагностичне обладнання, яке використовують для вивчення роботи серця в звичайному режимі життя пацієнта.

«Переобладнання лікарень сучасною технікою в Нікополі та Покрові ми розпочали вже давно, і я щиро радий, що навіть в економічно важкі часи для країни, завдяки нашим спільним зусиллям, нове обладнання потрапляє до лікарень», – зазначив Андрій Шипко.

Слід зауважити, що не залишається без відповідної уваги і питання будівництва дитячого стаціонарного та консультативно-діагностичного центру в м. Нікополь, шляхом реконструкції частини амбулаторій №1, №3 КЗ «Нікопольський центр первинної медико-санітарної допомоги». На реалізацію цього надважливого проекту виділено 10 млн. грн. бюджетних коштів, за рахунок яких завершено розробку проектно-кошторисної документації та виконано перелік початкових робіт.

Так, вже проведено ремонт даху амбулаторії та внутрішнє перепланування приміщень, відбулася часткова заміна водопроводу та ділянок зовнішньої каналізації, замінено електросилове обладнання, приведена до ладу прилегла територія та ін.

ОСВІТНЯ СФЕРА

В липні та вересні 2017 року понад 8,5 млн. грн. виділено з державного бюджету на оновлення навчальної та матеріально-технічної бази загальноосвітніх навчальних закладів і здійснення заходів у сфері їх енергоефективності та енергозбереження.

З наданої субвенції 4 млн. 421 тис. грн. спрямовано на капітальні ремонти фасадів зі встановленням енергозберігаючих вікон та теплоізоляцією зовнішніх стін будівель комунальних дошкільних навчальних закладів м. Нікополь: ясла-садок №18 «Горобинонька», ясла-садок №47 «Квітонька», ясла-садок №54 «Антошка». По цих об’єктах завершені тендерні процедури і розпочався ремонтний процес.

Також у грудні 3 млн. грн. отримали й освітні заклади м. Покров, з яких 1 мільйон залучено на підготовчі роботи з реконструкції будівлі комунального закладу «Середня загальноосвітня школа №2». Таку ж суму виділено і на капітальний ремонт будівлі КДНЗ №5 із заміною вікон. Окрім того, по 190 тисяч грн. виділено на придбання обладнання для облаштування комп’ютерних класів комунальних закладів: навчально-виховний комплекс №2, середня загальноосвітня школа №6, середня загальноосвітня школа №9, Чортомлицька неповна середня загальноосвітня школа та Олександрівська неповна середня загальноосвітня школа м. Покров.

Ще 421 тис. грн. надано для проведення капітального ремонту даху будівлі ясел-садка «Теремок» у с. Придніпровське Нікопольського району, який вже завершено.

Слід зазначити, що такі кроки дозволять створити більш комфортні умови виховного процесу для дітей та забезпечать ефективність навчання школярів за допомогою осучаснення матеріально-технічної бази навчальних закладів.

«Ми маємо з особливою увагою піклуватися про умови, в яких виховуються та навчаються діти! Збереження їхнього здоров’я та забезпечення гідної освіти – одні з найважливіших завдань не тільки для батьків, а й для всього суспільства!» – додав нардеп.

 

 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Подписывайтесь на газету в специальном разделе нашего портала -"ПОДПИСКА", а также во всех почтовых отделениях. Свежий номер "Проспекта" Вы сможете приобрести в точках продажи прессы.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

11-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ