НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Ассорти Народний депутат України Андрій Шипко: «Кожного дня в Україні стає на 500 людей менше»
Народний депутат України Андрій Шипко: «Кожного дня в Україні стає на 500 людей менше» Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
13.12.2017 06:37

shipko-2

Україна переживає чергову хвилю падіння народжуваності, бо молоді сім’ї не наважуються народжувати другу, а тим більше - третю дитину! 1 січня 1993 року нас було 52 мільйони!!! А зараз – неповних 43. Кожного дня в Україні стає на 500 людей менше.

Першим кроком на шляху до подолання демографічної кризи, на моє переконання, має стати прийняття Закону про забезпечення належного рівня соціального захисту сімей з дітьми та встановлення справедливих соціальних гарантій дітям. Відповідний законопроект № 6063-д вже більше ніж півроку тому був зареєстрований у Верховній Раді, але й досі тисячі українських родин чекають на його розгляд.

Хочу додати, що цей проект Закону підтриманий профільним Комітетом ВРУ з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму та отримав схвальну оцінку від Уповноваженого Президентом України із прав дитини Миколи Кулеби. А головне – його прийняття потребує суспільство, українські родини, наші діти!

Цей законопроект передбачає збільшення виплат при народженні дитини майже удвічі!

Крім того, буде відновлено допомогу по догляду за дитиною до 3 років, повернуто право на безкоштовне харчування в школах для учнів молодших класів, дітей-сиріт, дітей з неповних та багатодітних сімей.

На запровадження таких змін необхідно близько 8 млрд. грн., та поряд з іншими видатками, ця сума не стане тягарем, тим паче, що Держава не має права економити на дітях. Гідне забезпечення родин, соціальний захист дітей – це інвестування в майбутнє!

Хочу підкреслити, що законопроект № 6063-д – це лише перший етап. У подальшому потрібно захистити багатодітні сім’ї, 75% яких живуть за межею бідності, запровадити державний соціальний контроль і моніторинг щодо кожної дитини у кожній родині. І головне – створити Державну комплексну програму розвитку Української родини!
Ми зібрали 57 тисяч підписів на підтримку цього законопроекту, і будемо наполягати на невідкладному внесенні його на голосування.

 

 

 

 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Подписывайтесь на газету в специальном разделе нашего портала -"ПОДПИСКА", а также во всех почтовых отделениях. Свежий номер "Проспекта" Вы сможете приобрести в точках продажи прессы.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ