НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Ассорти Про заробітну плату для призначення пенсії державним службовцям
Про заробітну плату для призначення пенсії державним службовцям Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
16.10.2017 10:20

71_main

Нікопольське об`єднане управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області повідомляє, що право на призначення пенсії відповідно до Закону України "Про державну службу" №889-VIII від 10 грудня 2015 року (чинний з 01 травня 2016 року) (далі- Закон) мають дві категорії осіб: державні службовці, які на день набрання чинності Законом обіймають посади державної служби та мають не менш як 10 років стажу на посадах, віднесених до відповідних категорій посад державних службовців, а також особи, які на день набрання чинності Законом мають не менш як 20 років стажу на посадах, віднесених до відповідних посад державної служби.

Для призначення даного виду пенсії заявником надаються законодавчо передбачені документи, зокрема, довідки про складові заробітної плати, форми яких, затверджено постановою правління Пенсійного фонду України від 17.01.2017 № 1-3 "Про форми довідок про заробітну плату для призначення пенсії державним службовцям".

Наказом Міністерства соціальної політики України від 10.05.2017 №750 затверджено Порядок видачі довідок про заробітну плату для призначення пенсій окремим категоріям осіб у разі ліквідації державних органів, у яких особи працювали, а також перейменування (відсутності) їхніх посад, який набрав чинності 21.07.2017 (з дня опублікування).

Зазначені довідки видаються, також особам, у яких останнє місце роботи на посаді державної служби було в органі, який на час призначення особі пенсії відсутній.

Тож, у разі ліквідації державного органу без правонаступника або якщо останнє місце роботи особи на посаді державної служби було в органі, який на час призначення особі пенсії відсутній чи у якому на час призначення пенсії перейменовані (відсутні) посади, у тому числі відсутні відповідні посади державної служби, довідки для призначення пенсії видають:

- Міністерство соціальної політики України – особам, у яких останнє місце роботи на посаді державної служби було в державних органах, юрисдикція яких поширювалася на всю територію України;

- структурні підрозділи з питань соціального захисту населення обласних, районних, районних у місті Києві державних адміністрацій, виконавчі органи міських, районних у містах (у разі утворення) рад – особам, у яких останнє місце роботи на посаді державної служби було у відповідних державних органах, юрисдикція яких поширювалася на територію однієї або кількох областей, м. Києва або м. Севастополя, одного або кількох районів, міст обласного значення, та органах місцевого самоврядування.

Якщо державний орган, який для особи був останнім місцем роботи на державній службі, знаходиться на тимчасово окупованій території або в населеному пункті, на території якого органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, або зареєстрований на підконтрольній українській владі території в межах України, але фактично не розпочав свою діяльність, довідки для призначення пенсії видають структурні підрозділи з питань соціального захисту населення обласних, районних, районних у місті Києві державних адміністрацій, виконавчі органи міських, районних у місті (у разі утворення) рад за місцем фактичного проживання на підконтрольній українській владі території в межах України.

При виникненні питань з пенсійного забезпечення рекомендуємо звертатися до Нікопольського об`єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області, яке знаходиться за адресою: м Нікополь, пр. Трубників 11 Б, кабінет 202.

Графік роботи: понеділок – четвер з 8.00 до 17.00, п'ятниця з 8.00 до 15.45, перерва на обід з 12.00 до 12.45.

Номер телефону "гарячої" лінії в управлінні – 691783, для консультацій пенсіонерів – військовослужбовців та деяких інших категорій громадян – 691788.

 

Т.А. Карабешкіна
Начальник Нікопольського відділу з питань призначення,
перерахунку та виплати пенсій

 

 

 

 

 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Подписывайтесь на газету в специальном разделе нашего портала -"ПОДПИСКА", а также во всех почтовых отделениях. Свежий номер "Проспекта" Вы сможете приобрести в точках продажи прессы.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ