НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Ассорти Денис Герман про рішення бюджетного комітету
Денис Герман про рішення бюджетного комітету Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
22.12.2020 06:35

german

Як відомо, народний депутат України Денис Герман працює в одному з найважливіших Комітетів Верховної Ради – бюджетному Комітеті.

Він повідомив, що чергове Засідання Комітету з питань бюджету відбулося за участі керівництва Міністерства фінансів та Рахункової палати. Воно відбувалося в режимі онлайн-зустрічі. В ході роботи було прийнято ряд важливих питань.

По-перше: обговорена тема COVID-19, яка на сьогодні потребує найбільшої уваги та найрадикальніших рішень, саме тому було вирішено виділити 5, 26 млрд. гривень з фонду COVID-19 – лікарям. В цьому рішенні чітко простежуються пріоритети держави в умовах пандемії. Виділені кошти підуть на медичне обслуговування людей з підозрою на короновірусну хворобу за листопад-грудень поточного року. Також на госпіталізацію та лікування тих хворих, у кого ця хвороба була підтверджена. Загалом ці послуги включають в себе: тестування, апарати ШВЛ, зарплату медичним працівникам, ліки та інше. Через те, що в останній час, об’єми цих послуг значно зросли, відповідно і збільшились суми витрат.

По-друге: було розглянуто ряд законопроектів, які мають вплив на показники бюджету, та навпаки, ті, які ніяким чином його не стосуються.

По-третє: був погоджений перерозподіл видатків державного бюджету, а саме – перерозподіл видатків державного бюджету передбачених Міністерству фінансів; перерозподіл видатків державного бюджету передбачених Міністерству з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій; перерозподіл видатків державного бюджету, передбачених Міністерству охорони здоров’я.

По закінченню засідання Комітету відбулася зустріч робочої групи, в ході якої був продовжений розгляд «Бюджету України на 2021 рік» та його підготовка та корегування до другого читання.

german-2

 

 

Прес-служба народного депутата України.

 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Подписывайтесь на газету в специальном разделе нашего портала -"ПОДПИСКА", а также во всех почтовых отделениях. Свежий номер "Проспекта" Вы сможете приобрести в точках продажи прессы.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

53-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ