НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Ассорти Звернення. Настав час словом і ділом довести свою любов до Батьківщини!
Звернення. Настав час словом і ділом довести свою любов до Батьківщини! Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
20.10.2020 09:57

sotulaШановні друзі!

25 жовтня 2020 року відбудуться вибори депутатів місцевих рад.

Маю честь бути кандидатом в депутати Дніпропетровської обласної ради від партії ВО «Батьківщина», де буду відстоювати інтереси округу №12, в який входять Нікопольський район, смт Томаківка, міста Нікополь, Марганець, Покров.

Я, Сотула Олександра Федорівна, зростала в багатодітній родині простих робітників, де головними цінностями були чесність та працьовитість, відповідальність та турбота за близьких, доброта, милосердя і, зрозуміло, справедливість.

Я твердо впевнена в тому, що успіху можна досягти тільки наполегливою працею. Своїм бажанням та ініціативою.

Саме так вчили нас батьки у нашій великій Родині. Здобула дві вищи освіти, відкрила свою справу. З головою поринула в роботу. Це був будівельний бізнес, в якому маю 20-річний стаж успішної роботи.

Але мене не оминули і проблеми, насамперед, це корупційний вплив з боку чиновників. Я усвідомила: саме з несправедливою системою нашої влади треба боротися та ламати цей «корінь зла».

Проте боротьба загартовує волю і характер. Коли тобі самій доводиться боротися з труднощами і проблемами, виникає бажання допомогти тим, кому ще гірше. У 2010 році я стала засновником Дніпропетровської обласної громадської організації «Центр захисту життя та сімейних цінностей». Наш центр допомагає жінкам, які опинилися в скрутних життєвих умовах. Серед них: вагітні жінки та молоді дівчата, які потерпають від домашнього насильства, самотні матері та діти-сироти, багатодітні родини та люди похилого віку.

Але на превеликий жаль, неможливо допомогти кожній людині. Все потрібно вирішувати на рівні місцевої влади та держави. Необхідно забезпечити соціальну справедливість. Створити такі умови життя людей, щоб реалізувалися їхні права та врахувати інтереси. Саме в цьому головна задача влади.

Тому я, Сотула Олександра Федорівна, і прийняла рішення балотуватися в депутати Дніпропетровської обласної ради, щоб було більше можливостей вирішувати нагальні питання простих людей. Страшно спостерігати за деградацією сіл та міст, де все руйнується, а молодь від’їжджає за кордон, покидаючи свої домівки.

Зазначу, що Нікопольщина стала для мене другою батьківщиною. Нікопольський козацький край близький мені по духу. Тут живуть мужні, працьовиті, талановиті люди.

Майже три роки я наполегливо працюю на Нікопільщині від політичної партії ВО «Батьківщина». Зроблено вже дуже багато, однак попереду – нові завдання щодо поліпшення життя кожного мешканця регіону.

Мої програмні пріоритети:

1. У кожному селі – ФАП або машина швидкої допомоги.

2. Залучення обласних бюджетних коштів на ремонт доріг та на відновлення житлового фонду (дахів, під’їздів, ліфтів, прибудинкових територій).

3. Підтримка соціальних об’єктів та відновлення історичних пам’яток архітектури.

4. Стабільне транспортне сполучення між селами Нікопольського району.

5. Спрямування коштів обласного бюджету на розвиток Нікопольщини.

6. Соціальний захист малозабезпечених верств населення.

7. Якісна питна вода у кожну оселю.

8. Підтримка малого, середнього бізнесу та агропромислового комплексу.

 

Кожен, хто прийде до влади, має нести персональну відповідальність за свої рішення. Має бути механізм, який дозволить «спитати» депутата за його діяльність або бездіяльність.

Об’єднавши сили надійної, професійної та справедливої команди від нашої партії, ми зможемо змінити життя регіону, розірвати павутиння корупції, спрямовувати кошти обласного та місцевих бюджетів на розвиток та процвітання сіл, районів, міст та країни в цілому. Наше основне завдання – це захист інтересів людей, задоволення їхніх матеріальних та духовних потреб, належний порядок у громаді! Якою буде наша Україна – це наші рішення сьогодні!

Настав час словом і ділом довести свою любов до Батьківщини!

Сподіваюсь на вашу підтримку, шановні друзі!

 

З повагою Олександра СОТУЛА,

 кандидат в депутати Дніпропетровської обласної ради .

 

 

 Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Свежий номер "Проспекта" Вы можете приобрести в точках продажи прессы или оформив подписку.
AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

53-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ