НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Ассорти ОЛЕГ ФЕЛЬДМАН кандидат у депутати Нікопольської міської ради виборчий округ №3 В БЮЛЕТЕНІ №02. 7 ПРИЧИН ПРОГОЛОСОВАТЬ ЗА ОЛЕГА ФЕЛЬДМАНА
ОЛЕГ ФЕЛЬДМАН кандидат у депутати Нікопольської міської ради виборчий округ №3 В БЮЛЕТЕНІ №02. 7 ПРИЧИН ПРОГОЛОСОВАТЬ ЗА ОЛЕГА ФЕЛЬДМАНА Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
19.10.2020 12:16

feldman1. УСПЕШНЫЙ ПРЕДПРИНИМАТЕЛЬ с 15­летним стажем. Умеет организовать любой проект и любое дело.

2. УСПЕШНЫЙ ОБЩЕСТВЕННЫЙ ДЕЯТЕЛЬ. Имеет опыт реализации международных грантовых проектов. Имеет большой опыт организации культурных и спортивных мероприятий и проектов (экскурсии, роллер­спорт, спортсекции и др.). Сможет решить проблему нехватки мест и мероприятий для детского и семейного досуга.

3. КОРЕННОЙ НИКОПОЛЬЧАНИН. Большую часть жизни прожил в Старой части по ул. И. Сирко, 26. Знает проблемы как частного сектора, так и многоквартирных домов.

4. ПОБЫВАЛ ВО МНОГИХ ГОРОДАХ и странах, изучал опыт и знает, как привнести на округ креативный западный подход при создании пространств для людей. Развитие туризма в регионе и восстановление Старой части ­ один из важных приоритетов.

5. ЗНАЕТ ПРОБЛЕМЫ И ИМЕЕТ ПРОГРАММУ их решения. Сможет обосновать и привлечь финансирование на округ для решения многочисленных проблем. Среди приоритетов: дороги, тротуары, ликвидация подтопления, образование, доступность услуг, аптека, амбулатория, безопасность, замена водопровода, детский и семейный отдых, спорт, благоустройство...

6. ПОНИМАЕТ, КАК РАБОТАЕТ ГОРОДСКОЙ СОВЕТ и исполнительная власть Никополя. Готов работать с первого дня своих полномочий, не нуждаясь в обучении.

7. ВХОДИТ В КОМАНДУ ПАРТИИ «СЛУГА НАРОДА» и Руслана Олейника. В случае избрания депутатов и мэра от президентской партии проблемы округа будут решаться быстрее и в большем объеме ­ благодаря слаженной работе единой команды на всех уровнях власти ­ от Президента до депутата.

ПОДДЕРЖИТЕ ОЛЕГА ФЕЛЬДМАНА 25 ОКТЯБРЯ!

 

МАЙБУТНЄ НІКОПОЛЬЩИНИ — У ВАШИХ РУКАХ!

Останні 5­6 років я займаюся громадською діяльністю, розробляючи і здійснюючи багато загально міських програм. Тому так сталося, що я не є депутатом Нікопольської міської ради, але виконав певну роботу на 3­й виборчій дільниці. А якщо стану депутатом, звичайно, не зупинюсь на досягнутому – в мене ще багато планів, пов’язаних з поліпшенням умов життя громади та культурним розвитком міста, зокрема мешканців 3­го округу.

ЩО ЗРОБЛЕНО на ОКРУЗІ

Нові об’єкти

За підтримки мешканців пере­міг у Бюджеті участі­2020 проект «Домик на дереве «Никитин Перевоз», цей дитячий арт­об’єкт вже встановлений у сквері Визволення.

За мого сприяння та ініціативи створені два мурали (розписи стін) у Старій частині Нікополя («Ніко­поль – Гетьманська столиця», «Купецький Нікополь Гната Єрлашо­ва») – у 2015 (проект «Нікополь культурний») та 2019 роках (фест «Май­­стерня міста»).

Брав участь у відродженні парку Пушкіна.

Культурне життя та освіта

Допомога дітям, яких опікує ГО «Січеслава» (надання безкоштовних білетів на роллердром, проведення екскурсій). Інша благодійна діяль­ність у Нікополі.

Допомога школам №1 (придбан­ня фондом «Нікополь туристичний» принтерів, створення стенду про істо­рію найстаршої школи та ін.) та №16 (створення футбольної секції, придбання фондом «Нікополь туристичний» чотирьох гімнастичних матів).

Проведення для школярів 16 та інших шкіл безкоштовних виїзних уроків фізкультури на базі роллердрому Roller Town.

Проведення турагенцією «7 Січей» безкоштовних екскурсій по Старій частині, Новопавлівці і Довга­лівці для школярів 1 і 16 шкіл та усіх бажаючих – в рамках проекту «Ніко­поль – для нікопольців».

Оснащення майданчиків на декількох кварталах додатковим ігровим обладнанням (шахматний стіл на майданчику біля футбольного поля по вул. 8 Марта, гойдалка­балансир на дитячому майданчику 31 кварталу та ін.).

Вже 7 років наша сім’я є спонсором дитячого риболовного фесту «Золота рибка», що щорічно проводиться на дамбі Нікопольською федерацією риболовного спорту.

Разом з GIZ та міськрадою організували фестиваль «Майстерня міста­2019» у сквері Визволення.

Організація Дитячого шахового турніру для дітей Новопавлівки у жовтні 2020 р.

У місце відпочинку «Дубки» (вул. Рижикова, 70) надана важка техніка та саджанці для розчистки звалища та заростей і висадки дерев.

Туризм 

Розроблена концепція програми «Старому місту – нове життя!», що буде пропонуватися мною до підтримки депутатами.

Разом з командою створюємо і популяризуємо нові турмаршрути, зокрема по Старій частині міста, Новопавлівці, Довгалівці. Залучаємо до екскурсій туристів і місцевих жителів. Популяризуємо Нікополь­ський регіон в Україні та за її межами. Розвиваємо у регіоні історичний, природний та індустріальний туризм.

Просвітницька робота серед нікопольців, зокрема у фейсбуці (групи «Туризм у Нікополі та регіоні», «Стара частина – історичний центр Нікополя», «Довгалівка та Новопав­лів­ка – Нікополь»). Заснування журналістської премії ім. П. Богуша (на рівні Нікопольщини та області) – на кращий краєзнавчий матеріал.

Пошуковий проект «Купецькі підземелля Нікополя» віднайшов підземелля, що стали точками однойменного турмаршруту. Досліджені більше 50 підвалів у Старій частині, в деяких проведені георадарні роботи. В перспективі – від­крит­тя приватного «Музею Нікополь­ських підзе­мель» і «Музею дверних молотків» у Старій частині.

Разом з газетою «Проспект Трубників» впровадили просвітниць­кий проект «Культурна спадщина Нікополя», опублікувавши багато статей про історичні будівлі міста.

Допомога у випуску просвіт­ниць­ких і краєзнавчих видань, зокрема про І. Сірка та з історії Нікополя.

Різне

Неодноразово направлялися листи до міського голови щодо вирішення проблемних питань благоустрою у Старій частині міста.

• Разом з Німецьким товариством з міжнародного співробіт­ництва GIZ та міськрадою у 2017 році фонд «Ніко­поль туристичний» втілив успішний просвітницький проект із супроводження запровадження у місті конкурсу «Бюджет участі». За кількістю поданих проектів у 2017 році м. Нікополь зайняло 4 місце в Україні!

 

Детальніше про мою діяльність можна дізнатися з мого інтерв’ю в Ютюбі за посиланням https://bit.ly/352WJHG або за допомогою qr­коду

qr-int


 

 

 

 

 Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Свежий номер "Проспекта" Вы можете приобрести в точках продажи прессы или оформив подписку.
AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

53-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ