НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Ассорти Вибори-2020. Хочу довести до логічного завершення все, що розпочато. Ольга Коник – кандидат на посаду міського голови від партії «НАШ КРАЙ»
Вибори-2020. Хочу довести до логічного завершення все, що розпочато. Ольга Коник – кандидат на посаду міського голови від партії «НАШ КРАЙ» Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
14.10.2020 20:16

konik

Шість років тому я стала заступником міського голови м. Нікополь. Це був неймовірний, дуже продуктивний і абсолютно новий для мене досвід. Хочу, щоб моя справа мала продовження, а як піти з половини шляху, стільки ще справ незавершених. Кинути розпочате? Тільки-но з’явилася перспектива, виникла система.

В ході своєї професійної діяльності я часто зустрічаюся з мешканцями міста і постійно отримую різні доручення і побажання, як змінити Нікополь на краще. За весь час багато проектів, які декілька років тому здавалися нездійсненною мрією, втілилися у життя: Школа мистецтв, Центр освіти для дорослих, КП «Інклюзивно-ресурсний центр», «Школа робототехніки», дві професійні команди футболістів та волейболістів, школа дитячого футболу, зроблено багато та Нікополь вартий більшого, і нам і надалі потрібні розвиток і стабільність.

Враховуючи набуті за період роботи на посаді заступника міського голови досвід, знання, вміння, партнерські відносини з діловими колами міста, області та держави, реально оцінюючи економічний, фінансовий і людський потенціал нашого краю, досконало знаючи його проблеми, усвідомлюючи відповідальність за долю Нікополя, його мешканців, я висунула свою кандидатуру на пост міського голови, щоб завершити розпочате та забезпечити в місті мир і злагоду, нормальну діяльність і сталий розвиток комунальних служб, підприємств, установ та організацій, закладів освіти, культури, охорони здоров’я, управлінь і відділів виконавчого комітету.

Розумію, що без чіткого плану подальших дій не обійтися, тому вже маю «вісім кроків», як далі має розвиватися Нікополь. Всі заходи, що описані в програмі, передбачають якраз все те, що почали робити та не встигаємо завершити, і, звісно ж, нові, не менш цікаві проекти.

Основний пріоритет – це люди з їхніми проблемами, турботами і радощами. Основна мета – забезпечення в місті умов для самореалізації кожного нікопольця, як особистості, господаря, громадянина, патріота.

Я сподіваюсь, що виборці мене почують і зрозуміють: я не хочу займатися політикою, моя справа – забезпечення всебічного розвитку Нікополя. Хто підтримає мене і проголосує – побачить результат. Вважаю себе гарним спеціалістом в сфері управління, багато аспектів можу передбачити, вмію працювати на перспективу, вже маю команду однодумців та професіоналів в різних сферах життєдіяльності. 

 

 

 Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Свежий номер "Проспекта" Вы можете приобрести в точках продажи прессы или оформив подписку.
AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

53-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ