НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Ассорти Добрі справи. Нікопольська «Батьківщина» дарує усмішки дітям
Добрі справи. Нікопольська «Батьківщина» дарує усмішки дітям Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
11.08.2020 19:10

Діяльність нікопольської міської організації ВО «Батьківщина» в даний час зосереджена на наданні всебічної допомоги жителям міста. Активізація роботи в цьому напрямку, безумовно, пов’язана з приходом в нікопольську «Батьківщину» нової команди, яку очолила Олександра Федорівна Сотула.

З обласного центру в офіс міської парторганізації (вул. Трубченка, 6) регулярно надходить різноманітна гуманітарна допомога – одяг і взуття, дитячі іграшки, предмети першої необхідності.

Багатодітні сім’ї мають можливість підібрати для дітей різноманітний одяг і подарунки. Ми також співпрацюємо з декількома громадськими організаціями: «Нікопольці» (Віталій Журавльов), «Січеслава» (Юлія Скиданчук), «Дітям Нікополя» (Маргарита Горбаненко), які активно беруть участь в розподілі гуманітарної допомоги.

Ось і на минулому тижні Олександра Сотула привезла в офіс «Батьківщини» чергову партію гуманітарної допомоги, яка була розподілена серед нікопольчан.

Пріоритетним напрямком роботи «Батьківщина» вважає тісну співпрацю з активними благодійними організаціями, які надають реальну допомогу людям, що потрапили в біду. До таких ми, безумовно, відносимо фонд Маргарити ГОРБАНЕНКО «Дітям Нікополя», співробітники якого стійко і душевно виконують щоденну і копітку роботу.

І дуже шкода, що мало хто знає про величезну роботу, яку проводить ще одна організація – Нікопольський благодійний фонд «НОВЕ ЖИТТЯ», яким керує Наталя Миколаївна МЕЗЕНЦЕВА.

Нещодавно заступник керівника нікопольської «Батьківщини», голова ради Громадської спілки «Нікопольці» Віталій Журавльов разом з Маргаритою Горбаненко відвідали фонд «Нове життя».

batkivshina

Допомога багатодітним родинам – в приорітеті

batkivshina-2

У затишному приміщенні біля залізничного вокзалу організовано щоденне харчування для безхатніх нікопольців. Є там і санітарний блок, де співробітники фонду терпляче і милосердно обробляють всіх бездомних, які до них приходять. Прекрасно обладнана дитяча кімната готова прихистити жінок з дітьми. Крім того, організовано роботу невеликого швейного цеху. Таким чином, фонд має можливість самостійно заробляти для фінансування благодійних програм.

Звертаємося до жителів Нікополя, підприємств і організацій – розміщуйте свої замовлення в швейному цеху фонду «Нове життя». Цим ви допоможете бездомним і малозабезпеченим!

Крім того, Наталія Мезенцева розповіла про «Будинок милосердя». Фонд «Нове життя» придбав невеликий будинок в селищі Північному, в якому своїми силами зробив ремонт. Зараз там проживають 6 жінок з 10 дітьми. Найстарший хлопчик перейшов у 2 клас.

У кожної жінки своя важка доля, і фонд Наталії Мезенцевої допомагає їм пройти важкий етап у своєму житті.

А діти завжди залишаються дітьми. Велика дружна сім’я, без перебільшення. Кожен з дітей прочитав вивчений для гостей віршик і великою ватагою закружляли хоровод ігор. Діти приголомшливі – довірливі і радісні, дуже добрі і щирі і, незважаючи на юний вік, володіють почуттям гумору. Одна дівчинка, років 5, на питання про те, як її звуть, відповіла «тьотя Мотя», малюк ще менше сказав, що він «кіт Матроскін».

Вся дітвора з радісними криками бігли зустрічати Наталію Миколаївну, обіймалися, просилися на руки, як до близької і коханої людини. Всі дітки чисті і доглянуті.

Звичайно, невеликий набір подарунків і пакунок із солодощами для дітей не вирішить всіх проблем. Але ми домовилися з Наталією Мезенцевої про підтримку і співпрацю між нашими організаціями.

Нікопольська міська організація ВО «Батьківщина» і надалі буде приділяти велику увагу підтримці нужденних, перш за все – багатодітних сімей.

Нікопольці, чекаємо вас в нашій команді! Роботи вистачить усім!

 

 

  Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Свежий номер "Проспекта" Вы можете приобрести в точках продажи прессы или оформив подписку.
AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

36-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ