НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Ассорти Офіційно. Нікопольська «Батьківщина» напередодні виборів. Призначено керівника обласного штабу
Офіційно. Нікопольська «Батьківщина» напередодні виборів. Призначено керівника обласного штабу Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
03.08.2020 15:52

Наближаються вибори до органів місцевого самоврядування всіх рівнів. 25 жовтня 2020 року відповідно до Конституції та Постанови Верховної Ради України громадяни України будуть обирати депутатів обласної ради, депутатів міських, районних, сільських, селищних рад, міських голів і керівників об’єднаних територіальних громад. Кожна громада має визначитись – чи залишаться у владі нинішні керівники і депутати, чи відбудеться істотне оновлення.

batkivshina

Віталій Журавльов, Вадим Івченко, Олександра Сотула, Віктор Лиханський

Децентралізація органів влади надала додаткових можливостей місцевим органам влади, зокрема фінансових, і зараз вкрай важливо не допустити до керівництва громад людей, які не чисті на руку, потенційно здатні до корупційних діянь, рвуться до влади тільки з однією метою – збагатитися. Виборці мають більш прискіпливо вивчити особу кандидата на голову, депутата, за якого вирішили голосувати, їхні програми та попередні професійні здобутки. Прислухатися до всіх думок, як за, так і проти. Від цього залежить, як будуть в майбутньому захищені права виборців, як розвиватиметься місто чи село. Одним словом – все в наших руках.

ВО «Батьківщина» розпочало активну фазу підготовки до виборів. Керівником виборчого штабу ВО «Батьківщина» у Дніпропетровській області призначений народний депутат України Вадим Євгенович Івченко (фракція ВО «Батьківщина»), представник Федерації профспілок України від політичної партії ВО «Батьківщина» у Верховній Раді. Вадим Євгенович досвідчений політик та авторитетний депутат. У Верховній Раді обраний заступником Голови Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин, співголова міжфракційного депутатського об’єднання «Депутатський контроль», має науковий ступінь кандидата економічних наук.

В. Івченко неодноразово відвідував Нікополь, добре знає проблеми регіону. У нашому місті у нього є добрі знайомі серед керівників підприємств і в трудових колективах. Вадим Євгенович підтримав всі позитивні зміни, які відбулися в міському осередку партійної організації ВО «Батьківщина» за участі керівника партійної організації Сотули Олександри Федорівни. Перш за все, керівні органи партійної організації істотно оновились, очистившись від людей, які використовували належність до партії в своїх особистих цілях. Саме ця обставина відкрила нові можливості для поповнення місцевого осередку партії авторитетними людьми, грамотними спеціалістами і просто небайдужими до проблем міста виборцями. Цей процес продовжиться і надалі.

Як керівник обласного виборчого штабу В. Івченко буде відповідати за організацію внутрішньопартійної роботи до закінчення виборчих перегонів та підведення їх підсумків. До цього, з 23 до 26 липня В. Івченко провів у робочих поїздках по території Дніпропетровської області. За його участі проведені зустрічі з трудовими колективами, керівництвом первинних партійних організацій, з жителями області, які підтримують ВО «Батьківщина» у прагненні вивести Україну з кризової ситуації.

В робочих поїздках В. Івченка супроводжувала Олександра Сотула як заступник керівника обласної організації ВО «Батьківщина». Проведено декілька важливих нарад за участю партійного активу області та міста, на яких обговорювались різнопланові питання підготовки до виборів. На одній з таких нарад Вадим Івченко вручив партійні квитки новим членам Нікопольської міської партійної організації.

«Необхідно провести великий об’єм роботи. Україна перебуває в глибокій економічній, соціальній, демографічній кризі… ВО «Батьківщина» має науково обґрунтовану програму виходу з кризової ситуації, партія має в своїх рядах кваліфікованих спеціалістів, які здатні взяти на себе відповідальність за подальший розвиток країни. Нам необхідна підтримка виборців. Від результатів наступної виборчої кампанії залежить дуже багато – чи залишаться у владі корупціонери і бандити, і яким буде сценарій розвитку ситуації в Україні. Закликаю мешканців Дніпропетровщини проголосувати за кандидатів від нашої політичної сили», – підкреслив Вадим Івченко.

Вадим Євгенович, без сумніву, в найближчі три місяці неодноразово відвідає Нікополь у зв’язку з виборчою кампанією. Це унікальна можливість на місці звернутися до нього безпосередньо як народного депутата України по найбільш складним проблемам, які не вирішуються на місцевому рівні. Будуть прийняті і ділові пропозиції щодо вдосконалення законодавства у будь-якій галузі. Як уже зазначалося, В. Івченко є представником Федерації профспілок України від політичної партії ВО «Батьківщина» у Верховній Раді, тож профспілковим лідерам можна буде звернутися зі своїми проблемами та пропозиціями.

Попереду ще напружена тримісячна виборча кампанія, в ході якої належить довести виборцям, що оновлена команда Нікопольського міського осередку ВО «Батьківщина» здатна захистити соціальні і економічні права кожного жителя нашого міста і всієї Громади в цілому. Нікополь має гарний потенціал для стабільного розвитку, який треба обов’язково реалізувати, подолавши період корупції, «застою» і стагнації.

Сподіваюсь, виборці міста повірять в нову і перспективну команду нікопольської «Батьківщини».

 

Віктор ЛИХАНСЬКИЙ,
член бюро Нікопольської міської організації ВО «Батьківщина»,
Заслужений юрист України

 

 

 

  Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Свежий номер "Проспекта" Вы можете приобрести в точках продажи прессы или оформив подписку.
AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

36-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ