НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Ассорти Офіційно. Юлія Тимошенко: «Ми зможемо показати, як насправді боротися з коррупцією»
Офіційно. Юлія Тимошенко: «Ми зможемо показати, як насправді боротися з коррупцією» Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
26.05.2020 11:28

timoshenko

324 депутати Верховної Ради України підтримали ініціативу фракції «Батьківщина», проголосувавши за створення тимчасової слідчої комісії, яка розслідуватиме зловживання на митниці та у податковій системі.

Як наголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час брифінгу за результатами позачергового засідання парламенту, це дозволить негайно розпочинати аудит усіх державних фінансів і почати, нарешті, притягати до відповідальності винних у розкраданні країни.

Тимчасова слідча комісія, яку очолив депутат від фракції «Батьківщина» Іван Крулько, буде тотально перевіряти всі фінансові оборудки, розбереться з усіма доходами до бюджету, розбереться, що робилося в державних корпораціях протягом останнього року.

«Ми нікому не дамо замовчати результати роботи тимчасової слідчої комісії. Ми зможемо показати, як насправді треба боротися з корупцією», – наголосила Юлія Тимошенко.

Також лідер партії привертає увагу до того, що парламентській слідчій комісії були передані докази того, що за останні чотири роки НАК «Нафтогаз» не доплатив до державного бюджету щонайменше 72 мільярди гривень.

При цьому Юлія Тимошенко зазначає, що за законопроект, який зобов’язує «Нафтогаз» перерахувати ці кошти до бюджету, Верховна Рада могла проголосувати ще у квітні.

 

 


Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Свежий номер "Проспекта" Вы можете приобрести в точках продажи прессы или оформив подписку.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

53-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ