НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Ассорти Допомога. ДОБРОТА ОБ’ЄДНУЄ
Допомога. ДОБРОТА ОБ’ЄДНУЄ Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
19.05.2020 11:45

В межах Всеукраїнської iніціативи Фонду Петра Порошенка про підтримку населення, що потребує допомоги, в нашому місті розпочата доставка харчових наборів за адресами, які були вказані у заявках на онлайн-платформі «Солідарність – доброта об’єднує». Списки сформовані кул-центром в м. Києві, де зазначені адреса, контактний телефон і статус особи, що звернулася за допомогою. Більшість із звернень – це пенсіонери, інваліди, батьки, у яких діти з особливими потребами, малозабезпечені, багатодітні, матері-одиначки та просто люди, які потрапили в скрутне фінансове становище.

Пакунки адресатам доставляли волонтери від партії «Європейська Солідарність», попередньо зателефонувавши отримувачу та узгодивши час доставки.

– Проаналізувавши звернення, можна зробити висновок, що за допомогою більшість людей зверталися не самостійно. Запит був зроблений онуками, дітьми, що проживають далеко від рідних і наразі, через карантин, не можуть бути поруч зі старенькими родичами вже достатньо довгий час. Також про потребу допомогти зверталися сусіди і вказували про біду, що сталася поряд. І це дуже зворушливо, що є небайдужі, які піклуються у важкі часи не тільки про себе, – повідомив нашій редакції депутат міської ради та керівник осередку «Європейської Солідарності» Тарас Чиков.

pomosh-3

Бабусі дякували за допомогу

pomosh

Тарас Чиков також взяв участь у доставці харчових наборів

pomosh-2

Матусям з дітками така допомога завжди потрібна

 

 


Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Свежий номер "Проспекта" Вы можете приобрести в точках продажи прессы или оформив подписку.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

53-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ