НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Ассорти Добрі справи. Дякуємо за чудовий ремонт!
Добрі справи. Дякуємо за чудовий ремонт! Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
29.12.2019 22:16

sad-2

16 грудня після капітального ремонту відчинив двері для своїх вихованців заклад дошкільної освіти № 30 «Оленка».

На відкритті КДНЗ № 30 «Оленка» були присутні керівники міста, які безпосередньо тримали під контролем проведення ремонтних робіт. Висловлюємо найтепліші слова подяки за вирішення питання в оновленні нашого закладу, підтримку та створення комфорту: Нікопольській міській раді на чолі з міським головою Андрієм Петровичем Фісаком та заступнику міського голови Ользі Василівні Коник, начальнику відділу освіти і науки Нікопольської міської ради Олені Миколаївні Селютіній. Ваша підтримка – свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні і розуміння непересічної важливості дошкільного виховання.

У садочку було замінено систему опалення та встановлено 85 металопластикових вікон, утеплено дах , фасад, зроблено водостік. Тепер будівля виглядає яскраво-мальовничою. Проводились роботи по встановленню протипожежної сигналізації. Відновлено блискавкозахист будівлі. На ремонт були виділені кошти з субвенції 30-кілометрової зони та місцевого співфінансування .

Дякуємо батькам за розуміння та терпіння!

sad

sad-3

sad-4

 

Адміністрація та колектив КДНЗ № 30.

 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Свежий номер "Проспекта" Вы можете приобрести в точках продажи прессы или оформив подписку.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

30-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ