НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Ассорти «ЗАПИТАЙ У ЛІКАРЯ». МОЗ ЗАПУСКАЄ НОВИЙ ФОРМАТ СПІЛКУВАННЯ ПРО ЗДОРОВ’Я
«ЗАПИТАЙ У ЛІКАРЯ». МОЗ ЗАПУСКАЄ НОВИЙ ФОРМАТ СПІЛКУВАННЯ ПРО ЗДОРОВ’Я Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
19.08.2019 12:25

doktor

На сторінці МОЗ України у Фейсбуку відбуватимуться трансляції наживо, під час яких користувачі мережі зможуть отримати відповіді від досвідченого спеціаліста

МОЗ України запускає новий формат комунікації «Запитай у лікаря» для популяризації відповідального ставлення до свого здоров’я та підвищення довіри до доказової медицини. Це формат онлайн-спілкування пацієнтів та лікарів на найбільш затребувані теми. На сторінці МОЗ України у Фейсбуку відбуватимуться трансляції наживо, під час яких користувачі мережі зможуть отримати відповіді від досвідченого спеціаліста.

Першу таку онлайн-бесіду провели 1 серпня на тему вакцинації. Які щеплення варто зробити дітям до 1 вересня? Від чого треба вакцинуватися дорослим? Хто може отримати щеплення безкоштовно та як це зробити? Відповідав на всі ці та інші запитання Федір Лапій – лікар-інфекціоніст, доцент кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології НМАПО імені П. Л. Шупика, член Національної технічної групи експертів із питань імунопрофілактики.

МОЗ України наголошує, що будь-які консультації щодо вашого стану здоров’я ви повинні отримувати насамперед у сімейного лікаря, терапевта або педіатра, з яким підписали декларацію. Саме на рівні сімейних лікарів у світі вирішуються до 80% питань щодо здоров’я. Формат «Запитай у лікаря» – це додаткова можливість дізнатися у фахівців відповідь на те чи інше запитання, що не може замінити візит і повноцінну індивідуальну консультацію з вашим лікарем.

 

shpalta.media


 

 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Свежий номер "Проспекта" Вы можете приобрести в точках продажи прессы или оформив подписку.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

07-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ